Samanta

        ... latviškas vardas
        Samantų teigiamos savybės: sąžiningumas, patikimumas, garbingumas, paslaugumas, gerumas, teisingumas, pareigingumas. Jos labai tvarkingos, jas erzina bet koks nevalyvumas, netvarkingumas ir jos labai siunta, kai kiti nesugeba nusipirkti netgi paprasčiausio daikto. Vis dėlto su tais "netikėliais" joms tenka gyventi.
        Samantos mėgsta pasipuošti. Jos ir taip yra gražios išvaizdos, o skoningai pasirinkti drabužiai padaro jas tiesiog žavingas. Jos švelnios ir kūrybingos. Kuo labiau aplinkiniai jas pažįsta, tuo labiau pamilsta. Jas sušvelnina šešetukas, todėl niekas niekada nėra girdėjęs jų piktai kalbant.
        Samantos vardo dieną veikia trejetuko vibracijos, todėl jos gyvos, emocingos, simpatingos, pilnos optimizmo, komunikabilios, kartais net agresyvios. Jausmai kaip jūros bangos mėto jas i visas puses. Mėgsta pobūvius, vakarėlius, kuriuose galima į valias paplepėti su draugais. Mėgsta kandų humorą, moka "įkąsti" aplinkiniams, tačiau nesu-pyksta, jeigu tie išradingai atsikerta. Jos tiesiog gyvena ir džiaugiasi gyvenimu. Visada apsuptos gerbėjų.
        Samantos mėgsta kurti labdaros organizacijas ir, žinoma, joms vadovauti. Imasi literatūrinio darbo, geros medikės, geros slaugytojos. Nevengia ir politikos. Jeigu patinka rankų darbas, tai imasi sodininkystės, kulinarijos. Traukia ir menai. Geros madų dizainerės, žurnalistės, muzikantės. Kai kurios Samantos ūkininkauja, augina naminius gyvulius. Kai kurios - patarimų lobynai, tobulybės šiame netobulame pasaulyje.
        Samantų meilė paprastai prasideda kaip įdomus psichologinis eksperimentas. Ne, jos ne beširdės; joms reikia daug laiko susigaudyti savo jausmuose. Įsimylėjusios pražysta tarytum retos tropikų gėlės ir tampa nuostabiai gražios.
        Turi negatyvių bruožų. Kartais užsidaro savyje, tai išprovokuoja nepalankios gyvenimo aplinkybės. Jeigu pabosta šeimyninė ramybė, gali staiga mesti viską, netgi darbą, ir išvažiuoti į kitą pasaulio kraštą. Dar viena jų blogybė - tiesmukiškumas, kurį joms suvaldyti labai sunku.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėNEPASIKLOJAI LOVOS.. PASIRODO GERAI PADAREI :)

Turbūt kiekvienas, nors kartą gyvenime ryte esate nepasikloję lovos.. O ar žinote, kad tame galime atrasti ir pliusų, vienas iš tokių.. nepaklotos lovos saugo nuo ligų, o

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..


 

SAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?


 

PLANETŲ ĮTAKA SAPNAMS

Pagal Indų religinį kalendorių, kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia žmogaus gyvenimo sriti

BUČINIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Vienos universitetinės klinikos profesorius Johannesas Huberis tvirtina, kad bučinys padeda sėkmingai pašalinti stresą. Juk po bučinio jautiesi guvus ir smagus. Tad, buči


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net