Laura (8)

        ... iš lot. "laurų šakelė, laurų vainikas".
        Lauros godžios pinigams, materialinėms vertybėms ir valdžios siekiui; egocentriškos. Joms reikėtų surasti pusiausvyrą tarp dvasinio ir materialinio būvio. Turi suprasti, kad privalo nešti žmonėms gėrį - tai reikalauja ir skaičiaus 8 vibracijos.
        Lauros yra stipraus charakterio, turi lyderio savybių. Jos praktiškos, pakankamai energingos pasiekti užsibrėžtą tikslą; jomis visada galima pasikliauti.
        Lauros klesti, kada išmoksta elgtis su pinigais, bet kuria proga juos investuodamos į biznį ir dėl to po kiek laiko sugeba uždirbti. Jos privalo daug dirbti, kad užsidirbtų pakankamai pinigų ir negali pasikliauti tik sėkme. Jos dažnai tampa bankininkėmis, finansininkėmis. Didelis biznis sukelia norą dar didesniems darbams.
        Lauros domisi mistika, sumanios, drąsios, turi tvirtus principus ir didžiules ambicijas. Didžiuojasi savo šeima, namais ir savo pasirinktu gyvenimo keliu. Reikėtų joms saugotis iliuzijų, nes jų pasitikėjimas gali būti apgaulingas. Lauros gali būti geros sportininkės, užsiimti žmonių gydymu, muzika ir didelių įmonių valdymu. Patartina vengti neigiamų vibracijų: šykštumo, nerūpestingumo ir išlaidumo.
Autorius: S.Špirkauskas.



  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
Živilė







KAIP PRIŽIŪRĖTI, SKALBTI PATALYNĘ?

Net jei nusipirksite pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo š

KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą


 

SALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.

SKAIČIŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Skaičiai, svarbūs ne tik realiam gyvenime, sapnuose jie irgi turi didelės reikšmės. Žinoma tai tik, orientyrinės skaičių reikšmės, kiekvienam žmogui susapnuoti skaičiai..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net