Jogaila (1) - iš sen. liet. galias "stiprus".

        Jogailos - užkariautojai. Laimėję jie triumfuoja. Juos traukia kliūčių nugalėjimas, pergalės prieš opoziciją. Tai liečia ir jų meilę.

Jogailos kovoja už teisybę, puola į mūšį prieš neteisybę, dažnokai užmiršdami apie pasekmes. Vėliau jie gali gailėtis dėl karštakošiškumo, tačiau įniršę apie tai negalvoja.

Jogailos egoistiški ir agresyvūs, labai sąžiningi ir atviri. Pasitikintys, o apsirikę vėl tiki. Jie neturi gudrumo, ir tokie išlieka visą gyvenimą. Kartais ima statyti oro pilis, bet ne tam, kad ką apgautų. Paprasčiausiai jie patys tiki visu tuo.

Jogailos visada tiki meile. Jie niekada neapgauna moters ir netgi tokios minties neturi. Moterims tereikia apsimesti nenuobodžiomis arba perdaug kukliomis, ir tada ilgam laikui galės prikaustyti Jogailų dėmesį. Ir dar, tereikia moteriai įteigti jiems, kad jos pačios geriausios, kokias jie tik tegalėtų sutikti. Jogailos atidūs tėvai. Kiekvieno vaiko gimimą sutinka su pasididžiavimu.

Jogailų pagrindinis gyvenimo tikslas - darbas. Jie turi daug vidinės energijos ir bet kokiame darbe stengiasi pirmauti, darbe labai nepriklausomi. Viską daro tik taip, kaip įsivaizduoja, ir jokių patarimų nepriima. Jų devizas: „Viskas sunkiausia turi būti atlikta nedelsiant“. Jie yra stumiamoji jėga ir energijos šaltinis.

Jogailoms po 50 metų patartina valgyti maistą, kuris valo kraują.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėMUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

ATOSTOGOS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Atostogos :) Taigi, jei dar nežinote, kur geriausia praleisti atostogas, tuomet pasikliaukite astrologija, turėtute neprašauti ;). Tad, labai trumpai - ką pataria žvaigžd

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..


 

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

RENKAMĖS ARBATĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Renkantis arbatą siūlau dirstelti.. ką pataria žvaigždės? - kokią rinktis arbatą, tiksliau kokių vaistažolių mišinius rekomenduoja žvaigždės, atskiriems zodiako ženklams


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net