Veronika (5) - iš gr. phero „nešti" + nikė „pergalė“.

        Veronikos turi liūtų savybių, o jas globoja Saulė. Jos mėgsta garbę, jų patarimų turi klausytis visi (beveik visi).

Veronikos atrodo išdidžios, turi aukso spalvos plaukus, išvaizda valdinga. Jų akys paprastai didelės, savo valdžią pabrėžia dažnai ranka perbraukdamos per plaukus. Į senatvę praplinka.

Veronikos kartais parodo pasipūtimą ir tuščią didžiavimąsi. Tačiau nereikėtų jų už tai labai smerkti - jos juk gimusios „paveldėtojomis princesėmis“, todėl taip ir jaučiasi. Paprastai geros, meilios ir kilniaširdės, todėl žmonės linkę atleisti jų silpnybes.

Veronikos mėgsta paflirtuoti su vyrais, tačiau to nereikia pavydėti. Jos savo vyrui būna ištikimos iki mirties. Jausmai ramūs, tačiau tik jų puikybė leidžia joms žaisti žaidimą: imk, neimk, imk...

Veronikos turi daug neigiamybių. Jos nemėgsta teisintis ar atsiprašyti, nepakenčia pamokymų, mėgsta užkrauti darbus ant kitų pečių; tingios, mėgsta ilgai vartytis lovoje.

Veronikos dirba tuos darbus, kurie jas gali parodyti kaip lyderes, pareikšti savo gyvenimo patirtį. Jos geros politikės, mokytojos, prekybininkės, artistės, žurnalistės. Netinka darbai, kurie reikalauja didelio kruopštumo, ir monotoniški.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėMIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.


 

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

PIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo

KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net