Danielius

        ... (trumpinys Danas, Danis) - iš hebrajų daniel - "Dievas mano teisėjas"
        Danieliai tvirti kaip uola, gabūs organizatoriai ir vadybininkai. Sprendžia gyvenimiškas problemas metodiškai ir sistemingai. Turi gerai išugdytą tvarkos pojūtį. Patikimi ir atsakingi. Jie - moralistai, turintys švarią sąžinę, tačiau gali pasitaikyti nenuolaidžių.
        Danieliaus vardadienį valdo Neptūnas, kuris nulemia svajingumą, misionieriškumą. Jų pagrindinis devizas - prisitaikymas. Danieliai sugeba greitai priimti sprendimus, analizuoti besikeičiančius įvykius. Tokie bruožai jiems padeda pajusti ir įsilieti į skubrų gyvenimo ritmą. Moka rišliai kalbėti, turi puikią atmintį, moka imituoti. Pasitikėjimas savimi - tai vienas iš Danielių privalumų, todėl reikėtų juo vadovautis.
        Danielių gerosios savybės: savigarba, patvarumas, patikimumas, ryžtingumas, ištikimybė, entuziastingumas, mąslumas. Danieliai - kūrėjai. Susiformavę tarpusavio ryšiai atlaiko netgi sunkius išbandymus. Labai darbštūs, dėl to jais pasitiki aplinkiniai ir bendradarbiai. Kai kurie pasiekia aukštų postų tarnyboje. Ne veltui jie puikūs architektai, gabūs vadybininkai, ekonomistai, teisininkai, žurnalistai, medikai.
        Danieliai nesukurti pasilinksminimams, niekada nepriima naujų idėjų, kol jų detaliai neištiria. Intuicija padeda jiems išvengti gyvenimo žabangų, todėl jų gyvenimo kelias apdraustas nuo bet kokių netikėtumų. Jie aiškiai mato kitų užmaskuotas blogybes: savimeilę, veidmainystę, egoizmą, tingumą, ir laiko jas natūralia žmogaus asmenybės dalimi.
        Pinigai Danieliams turi reikšmės, tačiau jie nėra godūs. Dažnai jiems reikia finansinio palaikymo, nes sunkiai uždirba pinigus ir, be to, nėra per daug atsargūs. Jie dosnūs savo draugams, bet neišlaidūs. Danieliai jautrūs garbei, nesipriešina apdovanojimams. Tačiau linkę savęs neįvertinti. Jausmuose nuoširdūs, sąžiningi ir lojalūs, rimtai priima sentimentalumus ir nežaidžia jausmais.
        Neigiamos savybės: neapykanta, žiaurumas, pavydas, vulgarumas, užgaulumas. Geriausias patarimas Danieliams - visą laiką tobulintis ir studijuoti naujoves. Tokie žmonės visada reikalingi visuomenei.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

SAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..


 

REGĖJIMO GERINIMO PRATIMAI

Taip vadinamas pratimas - "Rašymas nosimi". Užsimerkiama ir savo nosį įsivaizduojant kaip pailgintą rašiklį, ore ja "rašoma", kas tik ateina į galvą: kažkokie pavadinimai

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net