Emilija

        ... (trumpinys Emilė, Mile) - iš lotynų
        Emilijos intelektualios, žino, kaip išpešti naudą iš bet kokios gyvenimo situacijos. Bręsdamos tampa mažiau pažeidžiamos dėl savo audringų emocijų, jausmus moka derinti su subtiliu mokėjimu gražbyliauti. Jos turi išskirtinai padorią išvaizdą, tačiau jų stalo stalčiuose gali gulėti imponuojantis peilis. Skonis keičiasi tiesiog kas minutę - vieną dieną gali dėvėti džinsus, kitą - klasikinį kostiumėlį. Emilijos mėgsta namus ir jų jaukumą, tačiau dega aistra sėsti į lėktuvą ir po keliolikos valandų atsidurti kitame pasaulio krašte.
        Emilijos vardadienį veikia Mėnulis, kuris nulemia emocingumą, pamėgdžiojimą, "vaikišką" būseną. Todėl jos turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikusios. Mintimis keliauja po įvairias Šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas. Jos labai mėgsta bendrauti ir turi geros analitikės savybę. Kilus konfliktui, ji bus teisėja ir tarpininkė. Todėl užsitarnauja teisingos moters reputaciją.
        Emilijų teigiamos savybės: išprusimas, vilionės, seksualumas, inteligentiškumas, komunikabilumas, platoniška meilė. Jos patiria įvairių nemalonumų. Tai priklauso nuo penketuko įtakos, kuris nuo pat gimimo skatina patirti nuotykių. Jos trokšta viską gyvenime išbandyti. Tai liečia ir jų seksualinius santykius. Jų emocijos tokios stiprios, kad sukelia pavojingus padarinius. Sekse labai prityrusios. Audringas gyvenimas dažnai palieka jų kūnuose neužgyjančių randų.
        Geriausias pasirinkimas Emilijoms gali būti reklama, žurnalistika, sportas, įvairios meno rūšys, diplomatija, taip pat profesijos, kuriose reikia drąsos ir rizikos, pavyzdžiui, lakūnės bandytojos. Jos veržiasi į tobulumą, yra smalsios, jų mąstymas analitinis, jos tinka moksliniams tiriamiesiems ir išradybos darbams, politikės, advokatės profesijoms.
        Emilijos nemėgsta ir nemoka vadovauti ir dažnai sukelia sumaištį tarp pavaldinių savo besikeičiančiomis nuotaikomis. Su jomis dirbti labai lengva, kai reikalai klostosi gerai, ir tampa labai sunku, jeigu joms iškyla kokių problemų.
        Emilijų neigiamos savybės: irzlumas, veidmainiavimas, savęs gailėjimas, per didelis temperamentas. Patarimas - neprarasti savitvardos.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėKOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..


 

NEMIGOS PRIEŽASTYS

Nemigos priežastys gali būti ir fiziologinės, ir psichologinės. Pavyzdžiui, anksti prabunda ir nebegali užmigti depresijos apimti žmonės. Nors nėra stebuklingų vaistų

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))


 

POMĖGIS SPORTUI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali priklausyti nuo jūsų zodiako ženklo

LIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net