Aldona (2) - iš graikų endokia „palankumas, maloningumas".

        Aldonos ramios, tylios ir protingos moterys. Jos pasižymi turtinga vaizduote, linkusios daugiau domėtis dvasiniais, o ne materialiais dalykais. Jos paprastai fiziškai nestiprios. Tai sklandančios padebesiais svajotojos, nesugebančios žvelgti realybei į akis, nuo gyvenimo sunkumų norinčios pasislėpti savo išgalvotame pasaulyje. Jeigu joms pasiseka susirasti tokį bendražygį, kuris jas nuolat globoja, tai gyvenimas tampa malonus. Jos geros dailininkės, poetės, artistės. Neblogos ir neurochirurgės, buhalterės arba sekretorės.

Aldonos švelnios, viską visiems atleidžiančios moterys, kurios nesugeba pasirūpinti savo gyvenimo patogumais. Jos nuolat pasigenda dvasinio bendrumo su artimais žmonėmis, o nepajutusios jo, tiesiog negali egzistuoti.

Fiziniams malonumams jos nedaug skiria dėmesio, pirmenybę atiduodamos dvasiniams reikalams. Santuokoje Aldonos ieško asmens, pasižyminčio aukštu intelektu, nes priešingu atveju patiria nusivylimą ir nuobodulį. Jos pasimeta ir sugniūžta, patyrusios pasipriešinimą, imdamos abejoti netgi tuo, kuo anksčiau labai tvirtai tikėjo.

Aldonos emocingos, todėl gana dažnai suserga širdies ligomis. Todėl joms rekomenduotina vengti bet kokių konfliktų. Joms neblogai būtų pabadauti pirmadieniais, vengti druskos ir pipirų.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėAPLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja

KĄ VERTĖTŲ ŽINOTI APIE ČIUŽINIUS?

Lovos čiužinys turi būti vienalytis. Jokiu būdu nenaudokite tokių čiužinių, kurie susideda iš dviejų dalių. Specialistų nuomone, tai viena iš priežasčių, kodėl poros..


 

KŪNO KALBOS PAGRINDAI - KAIP ATPAŽINTI MELĄ?

Bendraujant su aplinkiniais, labai svarbu žinoti, pažinti neverbalinius gestus, įspėjančius apie apgaulę. Patys ženkliausi tokie gestai yra susiję su rankų prisilietimu p

TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net