Pijus (3)

        ... lot. pius "pamaldus".
        Pijai šeimos žmonės. Jie nepaprastai iniciatyvūs, ištvermingi, nestokojantys vadovo savybių bei ambicijų. Būdami protingi ir energingi, savo veiksmais jie neretai primena tankus, nors tuo pačiu metu sugeba išlikti švelnūs ir romantiški svajotojai. Ir kaip tik dėl šios išorėje nepasireiškiančios savybės jie ne visada pasitiki savimi, būna išglebę, nuolat pasigenda jiems reikalingo dėmesio ir palaikymo. Apskritai jie pasižymi gana “minkštu” charakteriu.
        Pijai drausmingi, metodiški ir sugebantys sistemingai dirbti. Jie gali būti labai geri vadovai - negrubūs, sugebantys vadovauti nekonfliktuojant, ir tuo pačiu metu galintys paklusti kitiems, tik su viena sąlyga - jeigu nereikalaujama to padaryti jėga. Jie tikslūs, tačiau nėra pedantiški, įsipareigojantys, tačiau niekada netampantys fanatikais.
        Pijai sekse stiprūs ir nepavargstantys, nepripažįsta jokių draudimų ir būna išradingi eksperimentuotojai, to paties reikalaudami ir iš partnerės. Tačiau jiems būtinas intelektualus bendravimas su moterimis, kuris jiems tarsi kompensuotų jų pačių trūkumus. Jie sugeba saugoti ištikimybę ir yra švelniausi meilužiai, siekiantys ne tiek sau kuo didžiausio malonumo, kiek partnerei.
        Pijai apdovanoti daugybe talentų. Jie mėgsta išsiskirti iš publikos, todėl būna geri artistai, dainininkai, komikai, fotografai. Jie taip pat puikūs rašytojai, poetai ir žurnalistai.
        Pijams sėmingiausia diena - ketvirtadienis.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėMĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?


 

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom

MIEGO TRUKMĖ VAIKAMS?

Vaikas turi miegoti tiek, kad jaustųsi gerai pailsėjęs ir miegas jam teiktų neabejotiną naudą sveikatai. Žinoma, vaikas labai greitai gali įprasti miegoti trumpiau ar...


 

KAIP, PRIE KO DERINTI PATALYNĘ?

Paprastai, patalynė derinama prie miegamojo interjero, nors tai nėra kažkokia taisyklė. Puikiai atrodys, bet kokio interjero kambaryje pavyzdžiui: stambiai juostuota..

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net