Simona (8)

        ... hebrajų trumpinys Sima.
        Simonų teigiamos savybės: atkaklumas, dosnumas, kūrybingumas, entuziazmas, profesionalumas, atvirumas jautrumas.
        Savo kelią į sėkmę Simonos ne tiesia. Ne grindžia, o tiesiog prakala uoloje. Jos iš tų, kurios sugeba paversti beprotiškus planus auksu ir sukruti jį į maišus. Per gyvenimą žengia aukštai pakelta galva,tačiau kai iškyla dilema, jos skuba kuo greičiau pasirinkti geresnę išeitį.
        Simonos, ieškodavos savo antrosios pusės, gali apkeliauti pusę planetos. Šalia turi būti partneris, kuris būtų lygiavertis, žadantis aistrą, o į šeimos biudžetą įneštų nemenką dalį savo lėšų. Seksas joms ne toks jau svarbus, geria filosofinis disputas.
        Simonas traukia nuotykiai. Joms nuolat norisi vis daugiau naujų įspūdžių bei rizikos, nekreipia dėmesio, kad tai gali būti pavojinga. Netgi tais retais atvejais, kada sėkmė laikinai nusisuka nuo jų, sutrinka neilgai. Nenumaldomas optimizmas verčia vis bandyti laimę. Rezultatas anksčiau ar vėliau vi tiek bus pasiektas.
        Šio vardo moteris valdo Jupiteris. Jų pagrindinis devizas – įžvalga. Šis sugebėjimas leidžia joms tiesiu taikymu eiti į pasirinktą tikslą. Gali pasiekti viską visose srityse. Žino pinigų vertę, siekia nepriklausomybės. Jų energija neišsenkanti, bet, nors ir keista, priešų turi mažai.
        Simonų neigiamos savybės: įžūlumas, vaidingumas, neryžtingumas, švaistūniškumas. Patartina šio vardo turėtojoms suderinti savo neįprastą požiūrį į daiktus su valdingumu ir organizaciniais gebėjimais. Tačiau verčiau nepersistengti – reikalingas ir šioks toks romantiškumas. Kartais reikėtų pažvelgti į jūroje besileidžiančią saulę, išlaikyti pusiausvyrą tarp dvasinio ir fizinio pasaulio. Patartina pagalvoti, kad vien žodžių verčiau pereiti prie ryžtingesnių veiksmų.
        Simonoms svarbūs gyvenimo metai: 15,30,36,40,60,66.
        Laimingi skaičiai: 1,5,7,8,19.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..

SMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..


 

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

MIGDOMŲJŲ VAISTŲ POVEIKIS

Ar visiems žmonėms galima vartoti migdomuosius vaistus? - dažniausiai nepatariama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu. Taip pat gali nualinti viršutinius..

SKAIČIŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Skaičiai, svarbūs ne tik realiam gyvenime, sapnuose jie irgi turi didelės reikšmės. Žinoma tai tik, orientyrinės skaičių reikšmės, kiekvienam žmogui susapnuoti skaičiai..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net