Jovita

        ... neramiausios ir sudetingiausios moterys pasaulyje. Gyvenimo kasdienybė jas labai vargina, todėl pasiryžusios, šuoliuoti paskui svajonę. Jų veržlus temperamentas leidžia tai daryti be rizikos. Juk jos iš anksto žino, kad nespėjusios pagauti vienos svajonės, gaudys kitą. Tokia dvasinė būsena jų visai nevargina. Jos kaip vaikai stato ir stato griūvančias oro pilis.

        Jovitos turi gebėjimų prisitaikyti prie bet kokių situacijų, tačiau labai dažnai pritrūksta drąsos svarbiems sprendimams. Kartais susižavi ekstremistinėmispolitikos srovėmis arba tampa meno pasaulio avangardistėmis. Gali įstoti į slaptas bei uždraustas organizacijas, susižavėti pavojingomis idėjomis.

        Kai kurios jovitos labai megsta keliauti, žavisi egzotinėmis pasaulio vietomis.

        Skaičius "5" kartais laikomas nelaimingu. Tačiau ne dėl to, kd šio skaičiaus turėtojas sirgtų kokiomis nors įgimtomis psichinėmis ligomis. Papraščiausiai Jovitoms trūksta pusiausvyros. Tik ką įkvėptos optimizmo, jos po kelių sekundžių gali įpulti į gilų pesimizmą. Jos gali įkristi į liūdesį vien dėl to, kad reikalai vystosi ne taip, kaip jos norėtų. Joms kartais tinka posakis: "Aš - pats žiauriausias priešas sau". Todėl Jovitoms reikia protingai vystyti savitvardą, išmokti kontroliuoti savo impulsus.

        Jovitų talismanas - akvamarinas.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėAMŽINAS KLAUSIMAS - KAIP IŠRINKTI DOVANĄ?

Sakoma, kad žmones net galima skirstyti į tuos, kurie mėgsta dovanoti, ir tuos kuriems patinka dovanas gauti. Nors realiai, turbūt daugeliui malonu ir dovanoti ir tuo lab

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))


 

PATARIMAI DIENOS PRADŽIAI :)

Jei visgi, mankštintis ryte labai tingisi - pasirąžykite. Yra manoma, kad jei pasirąžysite 5 minutes, Jūsų organizmas bus pasiruošęs dienos pradžiai. Atpalaiduokite kojų

PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..


 

SAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net