Auksė (3)

        ... liet. 'auksas'.
        Auksės nepaprastai laimingos. Jų vardo vibruojantis trejetukas simbolizuoja baigiamąją gyvenimo trilogijos dalį: tėvo, motinos, ir vaiko. Auksėms daug kas pavydi džiaugsmingo gyvenimo.
        Auksės išsiskiria iš kitų savo maloniu ir draugišku charakteriu. Jos turi subtilų humoro jausmą, lengvai užmezga pašnekesį su pirmu pasitaikiusiu nepažįstamuoju.
        Auksės labai staigiai priima sprendimus ir griebiasi net kelių darbų iš karto. Joms gerai sekasi darbai, susiję su balsu, išreikštu žodžiu ar raštu. Religingos, tačiau bažnyčią lanko todėl, kad ten susirenka įvairių socialinių grupių žmonės. Labai mėgsta visuomeninius darbus.
        Auksės pasitikinčios , kartais iki naivumo ir dažnai leidžiasi išnaudojamos.
        Jeigu Auksė užima tam tikrą aukštuomenės lygį, tai pasireiškia nepaprastu dosnumu ir draugiškumu, lengvai surenka būtų gerbėjų-gaila, kad tai tik iki pirmos nesėkmės. Tačiau ji dėl to neišgyvena. Toks jos charakterio bruožas gali įžeisti aplinkinius ir sukurti nepalankią situaciją, jeigu būtų paliesti dalykiniai reikalai.
        Auksės turi savybių, būdingų skaičiaus 'devyni' vibracijai. Jos dvelkia gerumu, dosnumu silpniesiems bei vargšams. Jos idealistės, romantikės. Kai kurios Auksės drovios ir kuklios ir jas reikia nuolat pastūmėti į veiklą.
        Auksėms labai patinka geltona spalva, todėl jų drabužiai komponuojami iš šios spalvos derinių.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėKADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja

KIEK LAIKO REIKIA MIEGOTI?

Miego poreikis, yra labai individualus dalykas, vieniems pakanka 5, o kitiems ir 8 valandų per mažai. Taigi, kiek valandų jums reikėtų miegoti, geriausiai pakuždėtų jūsų


 

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net