Paulina (2)

        ... iš lotynų (trumpinys Paulė).
        Paulinų teigiamos savybės: konkretumas, smalsumas, mokėjimas bendrauti, sugyvenamumas, kantrumas, diplomatiškumas, patikimumas.
        Paulinų charakteris labai sudėtingas. Vardo skaičiaus vibruojantis dvejetukas padaro jas panašias į kinų galvosūkius. Bendraudamos su žmonėmis, su kiekvienu iš jų elgiasi skirtingai. Netgi draugai stebisi, ar jie tikrai vakar kalbėjo su jomis. Jos klauso protingų patarimų ir todėl susipainioja neryžtingumo voratinklyje. Vis dėlto sugebėjimas savarankiškai mąstyti kartu su kuklumu ir mokėjimu išsisukti padaro jas vertingomis verslo srities darbuotojimis.
        Paulinos vardo dieną veikiantis šeštukas suteikia josm atsakomybės jausmą. Iš prigimties romantikės ir idealistės. Jų gyvenimas pilnas kunkuliuojančių emocijų. Jos stengiasi tapti bet kokios bendruomenės narėmis: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės, valstybės lygio draugijos, visos žmonijos. Intuityviai jaučia tos grupės, kuriai priklauso poreikius, turi gerai išvystyą 'šeštąjį jausmą'. Tačiau šalia to jos sugeba matyti visą vaizdą.
        Paulinos nesunkiai kyla karjeros laiptais , nors kartais praleidžia pirmyn kelis pretendentus.Tokiais atvejais jos nekonfliktuoja. Trokšta atsakingųu pareigų, tačiau nori atsakyti tik už save. Daugelis tampa geromis teisininkėmis, ekonomistėmis. Turėdamos imlią ir turtingą vaizduotę bei gerą iškalbą, tampa astrologėmis, kortų būrėjomis. Geros medikės, dilpmatės, literatės, dainininkės ir... vienuolės.
        Mylėdamos Paulinos trokšta gauti ne mažiau, nei atiduoti. Pasirinktų gyvenimo draugų seksualumas ir intelektas turėtų būti panašus į jų. Reikalingas partneris, su kuriuo galėtų praleisti visą gyvenimą. Vedybos būna nusisekusios tik tada, kai abu partneriai gerbia bei palaiko vienas kitą.
        Negatyvios Paulinos siekia patenkinti tik savo poreikius, stengiasi būti visur pirmos, nori gauti už darbą didenė negu kitų kolegų užmokestį. Visada pabrėžia savo išskirtinumą. Kartais jos pasidaro labai jautrios ir, pajutusios apgaulę, tampa kerštingos. Nepamiršta skriaudų.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

KAIP KOVOTI SU KRIZE PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi, kaip kovoti su krize? Kodėl gi neįsiklausius į astrologų rekomendacijas kiekvienam ženklui? Gal būtent žvaigždės bus tos, kurios padės išgyventi sunkmetį patiriant

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas


 

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..

JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net