Rodyklė  Pranašiški sapnai - mirtis sapnuose.


        Viena iš priežasčių, kodėl nutariau pasigilinti bei aprašyti šią temą - tai pačios paskutiniu metu sapnuojami sapnai apie mirtį. Be to, ir jūsų prašymai bei klausimai.

        Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos puikiai atsimeni. Tai kažkas bauginančio, ir dažniausiai po tokių sapnų prastai jautiesi ir aišku visa tai kelias dienas slegia...
        Kas tai??? pranašiški, įspėjamieji sapnai??? ar nee? ko gero, į šituos klausimus atsakys tik laikas, tiksliau parodys...

        Kiek pastebėjau ir jūsų emailuose, tai puikiai atsispindi, kad labiausiai gąsdinantys sapnai yra, būtent, apie mirtį. "Iš tiesų mes gyvename nežinomybėje ir vienintelis tikras dalykas, kuris įvyks ateityje, yra tai, kad visi mirsime. Geriausias dalykas, ką galime padaryti - ruoštis jai. Tik mirtis įprasmina gyvenimą" - taip atsakytų, patartų dvasinių mokymų žinovai ir pasekėjai.

        Sapnai susiję su mirtimi, gali būti pranašiški ir įspėti apie mūsų ar draugų, artimųjų mirtį. Arba tiesiog pranašauti gyvenimo pasikeitimus.

        Dauguma sapnų tyrinėtojų įsitikinę, kad sapnuojama sava mirtis pranašauja pasikeitimus, kardinalius pokyčius gyvenime, dvasinę transformaciją, tačiau niekada nereiškia tikros fizinės mirties.
        Taigi, jei susapnavot savo mirtį - greičiausiai jums pavyks išvengti mirties ir, kaip jau minėta, jūsų laukia kardinalūs pasikeitimai arba tiksliau yra pasikeitimų poreikis, kartais gali rodyti, kad gyvenime perdaug rutinos.

   Rodyklė  Laimos patarimas: jei sapne regėjot savo mirtį ir ypač jei sapną lydėjo keistos nuojautos, bloga savijauta - nespjaukit į tai, o įsiklausykit į perspėjimus ir visgi būkite atsargūs.

        "Kartą vienas žmogus susapnavo, tarytum jis stovi balkone, pasirėmęs į turėklą. Ūmai turėklas lūžta, ir jis krenta... Žmogus pabudo išpiltas šalto prakaito, nes jis nuoširdžiai tikėjo sapnais. Rytą jis atidžiai apžiūrėjo balkono turėklą ir rado vieną nulūžusią kniedę, vadinasi, stipriai atsirėmęs į turėklą, iš tikrųjų būtų galėjęs nuvirsti žemyn."
        Pagalvosite stebuklas? ogi visai ne. Tiesiog, kažkada pastebėjo ir užmiršo, o jūsų pasąmonė nee, ji užfiksavo nulūžusią kniedę, kuri galėjo sukelti nelaimę.

        Sapnuoti save mirusį pašarvotą - gali reikšti kokio nors sandorio baigtį, seno gyvenimo pabaigą ir naujų įvykių pradžią.

        Sapnai nėra vien mūsų asmeniniai patyrimai, sapnai, pasirodo yra kolektyviniai, sapnuojame vienas kito sapnus, gyvenimą, lemtį, nes mūsų pasąmonės okeanas bendras.
        Dažnai sapnuose matoma draugų, pažįstamų ar giminių ar tiesiog kitų žmonių mirtis - gali reikšti pvz, nors ir karjeros pabaigą ar tiesiog, kaip minėjau kardinalius pasikeitimus.
        "...kartą susapnavau kad mirė mano geriausia draugė, susiruošiu į laidotuves o jinai nepašarvota, isteriškai klausiu jos mamos kur jinai? kas atsitiko? o jinai paaiškina, kad jos tiesiog nėra ir daugiau nematysim..." žinoma atsikeliu nerami, nuotaika bloga ir pan. Skambinu draugei, ir kaip niekur nieko klausiu kaip gyveni? pakviečiu į svečius. Ir kai ateina, į svečius pasigiria, kad susipažino su užsieniečiu, ir žada susituokti ir išvažiuoti gyventi pas jį ir aišku, kaip jinai sako to dar nieks nežino aš sužinau pati pirmoji, jos planus dėl išvažiavimo - štai ką reiškė sapne jos mirtis - jinai kardinaliai keičia savo gyvenimą.

        Arba, dažna mama sapnuoja, kad jos vaikas nuskendo arba numirė - tai tikrai nieko blogo nežadantis sapnas, jis tik parodo, kad tarp jos ir vaiko kilo konfliktų, nesutarimų, beje kuriuos reikėtų kuo greičiai spresti - norint išvengti, dar didesnių piktumų bei nesutarimų.

        Vokietijos Fraiburgo universiteto parapsichologas Hansas Benderis per dvidešimt metų yra surinkęs daug pranašingų sapnų pavyzdžių.
        Antai viena vokietė, pagimdžiusi kūdikį, po penkiolikos parų susapnavo, kad ji kasa smėlį kažkokiame pliaže, ieškodama savo vaiko kūno. Bėgant metams ji retkarčiais vėl regėdavo tą patį vaizdą. Ir tik po 27 metų sapnas išsipildė. Jos sūnus buvo paimtas į vokiečių armiją ir pasiųstas į Prancūziją. Ten pateko į nelaisvę ir mirė belaisvių stovykloje Atlanto pakrantėje. Sargyba jį palaidojo čia pat, kopose, per kelis šimtus metrų nuo kranto. Vieną dieną motina atvyko ten ieškoti sūnaus kūno...

        Kaip bebūtų, sapnų apie mirtį, nereikia baugintis... pasamonė nori tik mums pranešti, kad esam gyvi, ir kužda mums labiau mylėti ir vertinti gyvenimą, gyventi atviresne širdimi... gyventi prasmingai, neleisti laiko vėjais, siekti savo svajonių... ;)MUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..

PROFESIONALUS GYDOMASIS MASAŽAS - KODĖL JIS YRA SVARBUS JŪSŲ SVEIKATAI?

Šiandien vis daugiau profesijų reikalauja dirbti sėdimą darbą. Tačiau yra ir tokių profesijų, kurios neapsieina be sunkios įrangos nešiojimo. Dėl visos šios veiklos mūsų


 

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia

MIEGĄ GERINANTYS MAISTO PRODUKTAI - SŪRIS

Anglijos ir Italijos mokslininkų komanda teigia suradusi išeitį nemigos kamuojamiems žmonėms. Vietoj migdomųjų piliulių jie siūlo vakarienei suvalgyti gabalėlį sūrio


 

KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą

BIOLOGINIS LAIKRODIS IR MIEGAS

Žmogaus paros ciklas yra apie 25,5 valandos, bet realiai reikia prisitaikyti prie 24 valandų ciklo. Jei žmogų atribotume nuo informacijos, iš kurios jis sprendžia diena d


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net