Vaiva (1) - liet. "deivė Vaiva,vaivorykštė".

        Vaivos yra didžiadvasės, svajotojos, patiklios ir jausmingos. Jos protingos, gabioms menams, nuoširdžios ir teisingos. Vaivos dažnai iškyla gyvenime ir tampa turtingomis. Šeimoje - pavyzdingos žmonos ir švelnios motinos.

Vaivos labai pasitempusios ir stiprios, labai darbščios ir pilnos energijos, turi nuostabius plaukus, moka išsirinkti drabužius kiekvienai progai. Jos tiesiai visiems žiūri į akis ir tvirtai spaudžia ranką sveikindamosi; entuziastės ir optimistės, laukia patarimo iš draugų; tiesios,atviros ir sąžiningos.

Vaivos, kaip ir kitos moterys, įsitikinusios, kad joms meilė- viskas, tačiau iš tikrųjų jos turi daugybę interesų. Ir be vyro jos gali gyventi ilgiau negu kitos moterys. Tačiauištekėjusios reikalauja vyro paklusnumo. Vyras vesdamas Vaivą turižinoti, kad joms rūpi ne vien namai. Jos turi ir kitų interesų.

Vaivos darbe - ištikimos įstaigai ar firmai. Labai kūribingos, atlikdamos užduotis darbuojasi energingaiir iniciatyviai. Joms patinka najovės, įdomūs ir nežinomi projektai. Labai įvairapusės, gali dirbti tiek vyriausybės organizacijose, tiek visuomeninėse. Profesija paprastai pasirenka vaikystėje, todėl nesiblaško. Jos geros mokslininkės, policininkės, aktorės ir muzikės.

Vaivoms laimingiausias metų mėnuo - sausis, skaičiai - 7, 12, 17
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėNAMAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Liaudies išmintis byloja, kad namai pragarai, tačiau be namų - negerai. Kad taip nebūtų, namams vertėtų skirti daugiau dėmesio. Susikūrę saugią ir jaukią aplinką, turėsit

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..


 

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..


 

KAIP IŠRINKTI DOVANAS?

Apskritai, žmonėms reikėtų dovanoti tai, kas juos tikrai nudžiugintų! Taigi, prieš renkantis dovanas, verta pasidomėti ir zodiako ženklais, tų kuriems įteiksit jas. Tad,

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net