Gediminas

        ... is liet. 'ilgetis' + 'mineti'.
        Gediminai uzdari ir vaidingi, pilni spinduliuojancios energijos. Jie solidus, labai rimti , stabilus ir efektyviai dirbantys.
        Gediminai nemegsta rizikuoti , ir tai iauge i ju krauja. Jie geriau linke viska ramiai isstudijuoti ir apgalvoti. Analitikai , visada pasikliaujantys protu ir sveika nuovoka. Labai uzsispyre ir nekeicia uzsibreztu tikslu.
        Gediminai - visada ramus, susikaupe zmones. Jie nemegsta atvirai reiksti jausmu, todel daznai gyvenime jiems truksta dziaugsmo ir iskrovos. Linke susilaikyti ir stipriai del to isgyvena.
        Gediminai konservatyvus, tiki tik realybe ir akivaizdzia tiesa, ju visai nejaudina dvasines ar metafizines problemos. Jie labai tvirtai stovi ant zemes ir nepasiduoda jokioms iliuzijoms. Gali isspresti bet kokias problemas ir nera kliuciu kuriu negaletu iveikti.
        Gediminai troksta meiles ir giliai ja isgyvena, taciau jie per daug uzdari , kad askleistu savo jausmus. Uzuot kalbeje apie jausmus, stengiasi tai irodyti darbais. Isidrasina isreiksti savo jausmus tik tada, kai tvirtai isitikina, kad nebus atstumti.
        Gediminams patartina draugauti su zmonemis, kuriu vardu skaiciu vibracijos yra 2, 6, ir 9.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėLIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..

BUČINIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Vienos universitetinės klinikos profesorius Johannesas Huberis tvirtina, kad bučinys padeda sėkmingai pašalinti stresą. Juk po bučinio jautiesi guvus ir smagus. Tad, buči


 

SMS LABARYTUKAI - LABAS RYTAS :)

Nubudai? Aišku pirmi žodžiai turėtų būti Labas rytas :) ane? o po to jau visa kita, tačiau ne visada atsibundam šalia mylimų žmonių, taigi šiuo atveju, labai pagelbėja..

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..


 

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

TRUMPA APIE PAGALVES

Pasirodo, netinkama pagalvė tampa kūno priešu :) Po sunkios darbo dienos daugeliui mieliausias daiktas - minkšta pagalvė. Bet medikai perspėja: pagalvė lemia daugiau nei


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net