Indrė (5)

        ... iš liet. "nendrė".
        Indrių labai svajingos akys, rausvas arba truputį strazdanotas veidas, tiesūs pečiai, vidutinio ūgio. Charakteringa ilgos ir gražios kojos.
        Indrės apdovatonos turtinga vaizduote ir ryžtu svajones paversti tikrove. Nepaisant svajingo charakterio, jos disciplinuotos, energingos ir sugeba realizuoti užsibrėžtus uždavinius.
        Indrės sapnuoja pranašigus saonus, todėl juos reikėtų užsirašyti. Tips jos galėtų daug ką sužinoti apie save. Realu, kad jos turi ekstasensinių gebėjimų.
        Blogybės: infantiliškumas ir sav pareigų nevykdymas, išlepimas, neatsakingumas; noras išsilaisvinti iš bet kokių įsipareigojimų.
        Indrės gali dirbti slaptų tarnybų agentėmis, žvalgėmis, detektyvėmis, kompiuterių specialistėmis. Jų darbas gali būti susietas su vaikais; pasirenka auklėtojų ar pedagogių specialybę.
        Indrės meilę demostruoja labai atvirai. Tokia laikysena dažnai atbaido jų gerbėjus. Jie juk nežino, kad jos mėgsta meilės preliudijas. Pavyzdžiui, prieš meilės aktą jų partneris turi pavaišinti šokoladu, vynuogėmis, kūną ištepti aromatiniais aliejais. Palankios 5,14 arba 23 bet kurio mėnesio dienos
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėPUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia

KĄ VERTĖTŲ ŽINOTI APIE ČIUŽINIUS?

Lovos čiužinys turi būti vienalytis. Jokiu būdu nenaudokite tokių čiužinių, kurie susideda iš dviejų dalių. Specialistų nuomone, tai viena iš priežasčių, kodėl poros..


 

SMS LABARYTUKAI - LABAS RYTAS :)

Nubudai? Aišku pirmi žodžiai turėtų būti Labas rytas :) ane? o po to jau visa kita, tačiau ne visada atsibundam šalia mylimų žmonių, taigi šiuo atveju, labai pagelbėja..

GROŽIO SAMPRATA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogus grožį supranta savaip, be to, dar ir egzistuoja sakykim, dėsningumai pagal zodiako ženklą. Teigiama, kad dauguma to pačio ženklo atstovai į grožį žiūri


 

VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..

LIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net