Laima

        ... jas valdo Mėnulis, kuris joms suteikia permainingas emocijas. Būtent keičiantis Mėnulio fazėms, Laimos patiria daugybę permainų.

        Laimos-ypač emocionalios moterys. Rūpesčiai, išgyvenimai ir jaudinimasis gali jas susargdinti ir paguldyti į lovą, o linksmumas-išgydyti. Kartais jų galinga vaizduodė lengvai paverčia mažiausią negalią chroniška liga. Kartais jos pačios prisišaukia sau nelaimę.

        Laimų minkštą širdį galima lengvai sutrikdyti. Jos pilnos geraširdiškumo ir nesavanaudiškumo, visada ateinančios žmonėms į pagalbą, tačiau įsitikinusios, kad pagalbos iš kitus nėra ko laukti.

        Laimos, būdamos romantiškos, yra ir itin praktiškos. Jos visada turi atidėtų pinigų sunkiai dienai. Sugeda atlikti žygdarbius. Pavojaus minutėmis savo artimiesiems jos gali parodyti vyrišką dvasią.

        Laimos svajoja apie idealią meilę. Tokios jos išlieka visą gyvenimą. Linkusios išaukštinti savybes tų, kuriuos myli, ir suniekinti - kurių nekenčia.

        Laimos myli gyvulius, gamtą, todėl būna geros sodininkės, daržininkės, žuvų veisimo specialistės. Geros taip pat ir psichoterapeutės, socialinės rupybos darbuotojos, akušerės, menininkės.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
Živilė10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas


 

SUŽINOK - SAVO TOTEMĄ?

Sakoma, jog kiekvienas žmogus turi gyvūną pagalbininką - totemą. Per toteminį gyvūną, kuris padeda atskleisti visa, kas geriausia yra Jūsų charakteryje bei ypač sustiprin

ĮDOMYBĖS - REKORDAI APIE MIEGĄ

Didžiausia pasaulio lova stovi Šveicarijoje. Jos dydis - 86 kvadratiniai metrai. Lovą gaminusi firma patvirtino, kad šis rekordas įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Lova y


 

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net