Vytautas (3) - iš lietuvių "išvystyti" + "kraštas".

        Vytauto vardo vibracijos skaičius "3" yra tobulas ir atstovauja Trejybę. Skaičius vyriškas, ypač laimingas, vienas iš čigonų mistinių skaičių. Jis priskiriamas Šauliui ir Jupiterio planetai. Šaulio atstovai - dažniausiai laimingi žmonės.

Vytautai paprastai talentingi, linksmi, sėkmingai įvaldo mokslus, meną, sportą. Iš pat vaikystės jie jau planuoja savo ateitį, o paskui nuosekliai įgyvendina savo svajones. Teisingai pasirinkę profesiją, tokie žmonės padaro puikią karjerą ir juos aplenkia nusivylimai. Geriausiai jie gali išreikšti save pasirinkę pedagogo, žurnalisto profesiją, scenoje ir kine, šou versle. Tačiau jiems reikėtų saugoti sveikatą.

Vytautai - įvairiapusės asmenybės, gyvenimo reiškinių tyrinėtojai, intelektualai. Jie užjaučiantys ir dažnai negalvoja apie save. Jų reikalai sukasi apsaugoti kosminės energijos didžiųjų sferų. Jie dvelkia jėga, gerumu, simpatija ir dosnumu. Tai silpnųjų ir vargšų gynėjai.

Kai kurie Vytautai drovūs ir kuklūs. Dažnai juos reikia pastūmėti, kad suprastų, jog jie turi dovaną kurti gera tik tada, kai tarnauja kitiems.

Vytautų neigiami bruožai: per didelis emocingumas, nepraktiškumas, pyktis.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?


 

ĮDOMYBĖS - REKORDAI APIE MIEGĄ

Didžiausia pasaulio lova stovi Šveicarijoje. Jos dydis - 86 kvadratiniai metrai. Lovą gaminusi firma patvirtino, kad šis rekordas įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Lova y

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal


 

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net