Gintaras (8)

        ... iš liet. 'ginti, saugoti' + 'tari'; prūsų - 'balsas'.
        Gintarai apsukrūs, bebaiiai visose gyvenimo srityse., ypač komercijoje ir industrijoje. Su savo pavaldiniais gali būti žiaurūs, priekabūs. Kita vertus, jie visus uždega noriu dirbti, todėl labai svarbu teisingai įvertinti gerąsias jų puses, žinoma, jeigu tai pasiseka pastebėti.
        Gintaro vardadienį valdo Saturnas, kuris skatina laikytis įstatymų ir tradicijų. Jie sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jausmingumą laiko savo silpnye, todėl stangiasi jį slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažysta, kad vienybė-jėga, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdami griežtą charakterį, neėlinkė lengvai nusileisti.
        Gintarų teigiamos savybės: ryžtingumas, solidumas, nenuramdomumas, atkaklumas. Aštuonetukas jiems papildomai suteikia profesionalumo, autoritetą, gabumų, ambicingumo.
        Gintarai geri bet kokio lygio vykdytojai ir organizatoriai, puikiai valdo žmones ir įvykius, žinoma jeigu turi tokių įgaliojimų. Geriausių rezultatų [asiekia planuodami ateitį. Jie nesibaido stambių projektų, kuriuose yra rizikos elementų, nes sėkmės atveju jų statusas labai pakyla. Turi puiką komercinę uoslę, todėl nemažai Gintarų patenka į finansines viršūnes arba stambaus verslo pasaulį. Karjerą padaro bet kokioje mašinų ir sunkiosios pramonės įmonėje.
        Gintarai, išsiskiriantys artistiniais bei muzikiniais gabumais, - retenybė. Tačiau jeigu jie turi kūrybinių talentų, tai paprastai tampa garsiais menininkais. Jų meilės objektas turi būti visavertė partnerė versle, patikima gyvenimo palydovė. Sutuoktinei su jais gyventi labai sunku, nes jie laisvi, nepriklausomi ir nuolat užsiėmę žmonės.
        Gintarų neigiami bruožai: maniakiškumas, valdžios siekimas, žemiškumas, šykštumas, polinkis į depresiją, pinigų troškimas, agresyvumas.
        Laimingi skaičiai: 1,6,8 ir 19.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet

LIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..


 

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -

KĄ VERTĖTŲ ŽINOTI APIE ČIUŽINIUS?

Lovos čiužinys turi būti vienalytis. Jokiu būdu nenaudokite tokių čiužinių, kurie susideda iš dviejų dalių. Specialistų nuomone, tai viena iš priežasčių, kodėl poros..


 

NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net