Asta (5) - liet. trumpinys iš vardo Anastazija.

        Astos iš aukštumų žvalgosi po žemę ir staigiu kritimu pasigauna savo auką, nes jų devizas - pinigus prasimanyti greitai ir bet kokiais būdais.

Astos sukelia nekantrios ir labai judrios asmenybės įvaizdį. Ji nuolat turi daugybę planų bei veiklos sferų. Yra nedaug žmonių, kurie galėtų susikurti analogišką aktyvumo atmosferą. Jų aplinkoje neįmanomas monotoniškumas arba liūdesys, todėl žmonės, teikiantys pirmenybę rainiam ir tvarkingam gyvenimui, niekada nesuras su Astomis bendros kalbos.

Astas nelengva susaistyti vedybiniais ryšiais arba ilgą laiką išlaikyti greta savęs. Jos labai seksualios, nepripažįstančios visuotinai priimtų etikos normų. Neramios, gyvenančios nuolatinėje įtampoje. Astos dažnai primena tiesiog nervų kamuoliuką, kuris išveda aplinkinius iš kantrybės staigiu susierzinimu ir pykčio priepuoliais.

Kitą Astų gyvenimo pusę globoja Neptūnas, kuris joms suteikia poetiškumą ir įvairias keistenybes. Jos turi polinkį muzikai, menams, filosofijai. Turi specifinį požiūrį į religiją. Kuria savo tikėjimo koncepciją. Kai kurios Astos turi aiškiariagystės dovaną. Jos švelnios, užsigalvojusios, mylinčios šeimą.

Astoms rekomenduotina mėlyna spalva ir visi jos atspalviai.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėKAIP IŠSIAIŠKINTI SAPNUS?

Pirmiausia reikia atsiminti, kas sapne buvo svarbiausia, kas padarė didžiausią įspūdį ir pan.Toliau reikia prisiminti, koks buvo sapnavusiojo santykis su tuo svarbiausiu

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

SVEČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėti ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius :)

KODĖL KNARKIAMA?

Knarkimas - tai garsas, kylantis įkvėpimo metu vibruojant minkštajam gomuriui ir liežuvėliui. Tai gali būti ne tik įkyrus nemalonumas, bet ir sunkios ligos požymis..


 

PRANAŠIŠKI SAPNAI - KAS TAI?

Paprastai sapnai yra nenuoseklūs, absurdiški, kupini keisčiausių permainų, šuolių nuo gaidžio prie asilo ir t.t. Tuo tarpu pranašiški sapnai visuomet būna labai konkretūs

MOBILAUS TELEFONO POVEIKIS SVEIKATAI

Ar daro įtaką miegui mobilusis telefonas? o gal tiesiog, mes nemokam atsipalaiduoti ir visus dienos rūpesčius dažniausiai nešamės į lovą... bet, kaip bebūtų, yra tokių nu


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net