Laurynas

        ... (trumpinys Lauras) - lotyniskai laurus "lauro medis; lauro sakele, lauru vainikas".
        Laurynu gyvenimas kiaurai persmelktas trejetuko vibraciju. Jie svyti, intuityvus, atviri, emocionalus ir isradingi. Gali buti stiprus dvasiskai. Ju teigiamos savybes: artistiskumas, potraukis i nezabotas linksmybes, polinkis i kuryba, romantiskumas, aistringumas, linksmumas, platus interesai.
        Laurynai pakankamai inteligentiski, nors nera ypac lankstaus mastymo. Ju protas visada pasleptas po emociju audru debesimis. Sugeba paversti savo emocijas zodziais. Juose susimaises idomaus jausmingumo, kuklumo ir valios nugaleti kokteilis. Zmones daznai prisimena raminama ir dvasia gydancia Laurynu bendrija.
        Lauryno vardo diena taip pat veikia trejetukas. Todel ju jausmai stipriau priimami, negu atiduodami.Labai kominikabilus, draugiski ir nuosirdus. Taip pat ir ryskios asmenybes. Svarbiausia ju gyvenime - draugyste ir bendradarbiavimas su zmonemis. Socialiai orientuoti. Sugeba palaikyti bet kokio lygio santykius ilga laika ir del to jaucia didziuli pasitenkinima. Laurynu gyvenimiskoji uzduotis - ismokti savo energija nukreipti kokretiems uzdaviniams spresti. Butina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau geru darbu.
        Laurynai paprastai daug kuo domisi, ypac mokslais, visu pirma humanitariniais, taciau gerai supranta ir technika. Kad ir kuo jie uzsiima, ju stilius nepakartojamas. Svelnus humoras, malonus charakteris ir mokejimas nuosirdziai didziuotis gyvenimu leidzia darbuotis daugelyje sriciu. Kasdienybe pagrazina juokeliais, audringai aptaria savo bendadarbiu veikla. Ju atidumas detalems ir iskalba leidzia jiems tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingu patarimu ir pokalbiu vedejais televizijoje arba zurnalistais. Del savo originalumo jie gali sublizgeti bet kokioje meno srityje.
        Laurynai romantikai ir daznai isipainioja i meiles romanus. Aromatines zvakes, putu vonios, sampanas gamtos prieglobstyje, rozes ilgais stiebais - ju svajone. Kuo daugiau zadimu lovoje, tuo daugiau vaiku namuose.
        Neigiamos savybes: greitai uzsigaunantys, nepasitikintys, nervingi, savimylos, neorganizuoti, kitus apkalbantys.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėNEMIGOS PRIEŽASTYS

Nemigos priežastys gali būti ir fiziologinės, ir psichologinės. Pavyzdžiui, anksti prabunda ir nebegali užmigti depresijos apimti žmonės. Nors nėra stebuklingų vaistų

MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..


 

TALENTAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogutis yra apdovanotas gabumais ar kažkokiais talentais. Taigi, sužinokite, ką Jums padovanoja žvaigždės gimimo dieną :)

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net