Remigijus (3) - iš lot. "irklininkas".

        Remigijai labai darbingi, drausmingi, kantrūs, sąžiningi ir patikimi, punktualūs ir pasitempę, visada žino ką daro. Aplinkiniams atsiskleidžia lėtai, patikimai įsitvirtindami kiekviename pasiektame etape. Visų pastebimi darbe. Labai ištvermingi bet kokioms įtampoms ar perkrovoms.

Remigijų atliekamas darbas jiems neša didžiulį pasitenkinimą. Jie nenori dirbti vien dėl pinigų, nes jiems darbas - būdas išreikšti savo dvasines vertybes. Visada pageidauja dirbti tik laisva valia ir taip elgiasi, jeigu nesusiduria su finansiniais sunkumais. Įsitikinę, kad priverstinio darbo visi turėtų vengti.

Remigijai, piktnaudžiaudami vidine energija ir neteisingai ją nukreipę, gali susirgti, bet daugeliu atvejų jiems sirgti nėra kada, nes viską atiduoda konkrečiam ir mylimam darbui. Mėgsta keliones ir būti didžiuliame draugų būryje.

Remigijų neigiamos savybės: nevykėliai, pasinėrę į rutininį darbą, save laiko sunkiais ir nuobodžiais žmonėmis. Kartais įsitikina, kad užimamos pareigos ar darbas žemina juos. Pradeda protestuoti, kol juos atleidžia iš darbo.

Jiems reikėtų vengti tokių draugų, kurie, pasitaikius pirmiems sunkumams, juos išduoda.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet

VALGYMO ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Žvaigždės gali patarti net ką valgyti, kaip maitintis teisingai, pagal savo zodiako ženklą... O kaip žinot kur suderinamus, ten ir gera nuotaika. Taigi, valgymo įpročiai!


 

JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra

VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..


 

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..

NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net