Violeta (3)

        ... iš ital trumpinio Vilė, Leta.
        Violetos nuolat jaučia įtampą, trokšta viską daryti savaip. Jų darbui reikalinga erdvė. Jos linkusios save negailestingai išnaudoti, darbe pavargsta iki kraštutinumo. Nepripažįsta jokių autoritetų, o jeigu reikalai klostosi ne taip,kaip buvo sugalvojusios – nervinasi ir tampa jautrios ir nekantrios.
        Violetos turi išskirtinių gabumų mokslams, gera koordinaciją ir ritmo jausmą. Jų globėjas Uranas kartais pateikia savijautos pablogėjimus ir keistas ligas.
        Violetas traukia neįprasti ir neištirti darbai bei reiškiniai, mėgsta pateikti neoriginalių paslaugų. Jos domisi netradiciniais gydymo būdais, kartais tampa avangardinėmis diatetikėmis, genialiomis elektronikos specialistėmis ir talentingomis programuotojomis. Darbo vietose jos nuolat ką nors išradinėja, racionalizuoja.
        Violetos turi nuostabių sugebėjimų matematikai ir gamtos mokslams. Darbe dažnai susipažįsta su naujais draugais ir dalyvauja grupinių problemų sprendimuose.
        Violetas dažnai galima sutikti visuomeninėse organizacijose. Jos geros profsąjungų vadovės, gina savo narių teises. Mėgsta dirbti nepriklausomai, niekieno neverčiamos.
        Rekomenduotina mūvėti žiedą su geltono safyro akute ant dešinės rankos rodomojo piršto. Įsigyti minėtą žiedą reikėtų tik ketvirtadienį.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėAMŽINAS KLAUSIMAS - KAIP IŠRINKTI DOVANĄ?

Sakoma, kad žmones net galima skirstyti į tuos, kurie mėgsta dovanoti, ir tuos kuriems patinka dovanas gauti. Nors realiai, turbūt daugeliui malonu ir dovanoti ir tuo lab

KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą


 

MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..

PATARIMAI DIENOS PRADŽIAI :)

Jei visgi, mankštintis ryte labai tingisi - pasirąžykite. Yra manoma, kad jei pasirąžysite 5 minutes, Jūsų organizmas bus pasiruošęs dienos pradžiai. Atpalaiduokite kojų


 

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net