Augustinas (6)

        ... lotyniškas trumpinys Gustis.
        Augustinai labai įdomūs žmonės. Jie jausmingi ir protingi, greitos reakcijos ir turtingos vaizduotės. Jie gali tapti gerais meno veikėjais.
        Augustinai meilėje ir draugystėje atsidavę ir kuklūs, sugebantys giliai mylėti ir gerbti kitų jausmus. Nesistengia dominuoti, tačiau gerai žino ko nori, ir paprastai nėra sunku kitus tuo įtikinti. Tarpusavio santykiai su jais grindžiami tiek dvasiniu, tiek fiziniu artumu. Jeigu partnerės su tuo nesutinka, jos paprasčiausiai greitai nusibosta. Tai atsitinka dėl to, kad seksui jie skiria tiek pat reikšmės, kiek dvasiniam bei emociniam bendradarbiavimui.
        Augustinai populiarūs žmonės, jie daro poveikį kitiems žmonėms, todėl, nebūdami tironai, lengvai pasiekia to, ko nori. Jie nuoširdūs ir atsidavę, labai vertina senus draugus ir tuo pačiu metu energingai plečia savo pažinčių ratą. Tiktai su protingais žmonėmis jie laimingai gyvena santuokoje.
        Augustinams patartina būti kantresniais įveikiant sunkumus, nesigrumti, o kantriai iškęsti sunkų laikotarpį, ir viskas susitvarkys savaime. Nereikia stengtis visiems atskleisti savo veiksmų motyvų - tai nieko nelems.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėPOLINKIS Į MAGIJĄ

Liaudies išmintis byloja "bijokim savo norų - jie pildosi" Bet, kaip bebūtų, siūlau pasiskaityti ką žvaigždės sako, apie jūsų polinkius į magiją :)

SUŽINOK - KOKIA SPALVA TAU SĖKMINGA?

Sakoma, kad ateidamas žmogus, atsineša ir savo spalvą. Tai spalva pagal zodiaką. Pagal idėja tai turėtų būti jūsų mėgstamiausia spalva, nes būtent ji geriausiai tinkanti


 

NEPASIKLOJAI LOVOS.. PASIRODO GERAI PADAREI :)

Turbūt kiekvienas, nors kartą gyvenime ryte esate nepasikloję lovos.. O ar žinote, kad tame galime atrasti ir pliusų, vienas iš tokių.. nepaklotos lovos saugo nuo ligų, o

PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..


 

POMĖGIS SPORTUI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali priklausyti nuo jūsų zodiako ženklo

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net