Rodyklė  Feng shui patarimai - miegamasis


        Geras miegas – mūsų sėkmės pagrindas! Miegamajame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo. Dauguma čia ne tiktai miega, bet užsiima ir kitais, miegamajame visai netinkamais darbais, o tai kartais būna nemigos priežastis. Neišsimiegoję mes būname pikti, lengvai suerzinami. O geras miegas pagerina nuotaiką, bendrą sveikatos būklę. Tikriausiai ne veltui yra sakoma, kad geras miegas gydo visas ligas. Jeigu ilgesnį laiką jus kamuoja nemiga, jaučiatės pavargę ar neišsimiegoję, visą dieną jaučiatės mieguisti, pagalvokite, ar nereikėtų ką nors pakeisti miegamajame.

Feng Shui - yra vienas iš būdų, kaip savo miegamajame įnešti harmoniją ir geros energijos srovę. Juk miegamasis - meilės, relaksacijos ir jėgų atgavimo patalpa - ir kurios sutvarkymu visu pirma reikia užsiimti, jeigu norite permainų asmeniniame gyvenime! Tai meilės šventovė, todėl labai svarbu, kokios energijos ten viešpatauja. Mes patys esame tie, kurie šią energiją kuria, todėl įkuriant miegamąjį nereikėtų būti abejingiems.


    Taškas  Idealiu atveju miegamajam skiriama ta patalpa, kuri yra toliausiai nuo įėjimo, virtuvės ar tualeto. Taip pat geras sprendimas, jei miegamasis namo centre, kuriame koncentruojasi į namą patenkanti gyvybinė energija. Bei miegamasis turėtų būti nedidesnis už svetainę. O ką daryti, jeigu negalime miegamojo įkurti atskiroje patalpoje?

    Taškas  Pasirodo - labai svarbi ir paties kambario forma. Miegamasis turi būti stačiakampio arba kvadrato formos patalpa. Tai jokiu būdu negali būti pereinamas kambarys. Į miegamąjį turi būti tik vienas įėjimas.

    Taškas  Miegamasis negali būti virš tuščių erdvių patalpų: sandėlio ar garažo, nes tai energetiškai neigiamai veikia žmogų ir jo sveikatą.

    Taškas  Dažnai dėl gyvenamojo ploto trūkumo miegamieji paverčiami drabužinėmis arba darbo kabinetais. Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame, neturime mokytis ar dirbti protinio darbo. Miegamajame idealiu atveju turėtų būti tik lova: tad, nedarykite iš jo drabužių sandėlio, kontoros ar darbo kabineto.

    Taškas  Miegamajame reikia vengti vandens ir ugnies stichijų elementų dominavimo. Energetinę harmoniją patartina sukurti orientuojantis į medžio ir žemės stichijų elementus. Todėl miegamuosiuose neleistini akvariumai, kambariniai fontanėliai ar vandens kaskados. Pavyzdžiui, net yra manoma, kad akvariumas privilios vagis arba turėsite didelius finansinius nuostolius.

    Taškas  Labai svarbus miegamojo elementas - taisyklinga durų padėtis. Pagrindiniai neleistini jų įrengimo atvejai yra šie: 1) miegamojo durys negali būti vienoje tiesėje su tualeto ar vonios durimis. Tai labai bloga energetinė padėtis, ypač jei lova stovi tarp minėtų durų; 2) miegamojo durys negali būti prieš laiptinę ar arti jos; 3) prieš miegamojo duris negali būti koridoriaus durų; 4) miegamojo durys negali būti prieš dviejų sienų kampus; 4) Miegamojo durys neturėtų būti priešais kitų kambarių duris, nes tai, specialistų nuomone, priveda prie nesantarvės ir konfliktų šeimoje dažniausiai be jokios priežasties. Jeigu tokia situacija vis tik susidarė, reikėtų ją išspręsti naudojant bambuko užuolaidas ar kitus, panašius erdvės padalinimo elementus.

    Taškas  Nakties metu specialistai pataria uždaryti ir paties miegamojo, ir kitų greta esančių patalpų duris. Tai stimuliuoja papildomą energiją, kuri užtikrina gerą sveikatą ir namiškių tarpusavio santykius.

    Taškas  Didelę reikšmę turi ir lubos. Jos turi būti lygios. Priešingu atveju sutuoktinių porai gresia nesutarimai, sveikatos problemos ir galimas netgi bankrotas. Vienas iš sprendimų - pakabinamos lubos. Specialistai pataria miegamojo patalpas vėdinti kiek tai įmanoma dažniau, nes nusistovėjęs oras ir dulkės negeras Feng Shui šaltinis.

    Taškas  Ypač kenksmingi stoglangiai virš miegamojo patalpos. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti romantiška ir gražu, iš tiesų - žalinga žmogui. Tokios patalpos tinka labiau meno studijoms, bet ne miegui.

    Taškas  Jei prieš miegamojo langus yra smailūs kaimyninių pastatų kampai, medžių šakos, reklaminiai stendai ar kelio ženklai, tai langą geriau uždengti užuolaidomis arba žaliuzėmis.

    Taškas  Labai didelį dėmesį reikia skirti ir apšvietimui. Jis turėtų būti minkštas, švelnus, prislopintas apšvietimas, idealius variantas keliose lygiuose, pavyzdžiui, naktinė lempa ir dar koks nors šviesos šaltinis. Kaip žinome, šviesa - vienas iš stipriausių energijos apsireiškimų. Pats geriausias miegamojo apšvietimas - žvakės, bet privalu patikrinti, kad perkate žvakes be toksinų.

Suaugusių žmonių miegamasis turi būti apipavidalintas ramiais, pasteliniais tonais     Taškas  Kalbant apie spalvas suaugusių žmonių miegamajame, specialistai pataria pasirinkti ramius, pastelinius tonus, kurie būtų panašūs į žmogaus odos toną. Kaip žinome, žmogaus odos tonas svyruoja nuo labai išblyškusios iki tamsiai šokoladinės. Variacijų yra be galo daug. Pasirinkite sau tinkamiausią! Rudi tonai nuramina. Tokius tonus interjero dizaineriai pasirenka visuomeniniams interjerams, norėdami sukurti lengvumo, ramybės ir kartu gyvybės kvėpavimą. Kaip pastebėta, tokiame interjere žmonės nori pasilikti ilgesnį laiką ir neskuba išeiti.

    Taškas  Nuotraukos ar paveikslai miegamajame turi vaizduoti tai, ką norime išgyventi. Jeigu nenorite visą laiką būti depresijos būsenoje, nekabinkite šioje patalpoje liūdnų nuotraukų. Pasirinkite tai, kas sukelia malonias asociacijas. Čia verkiančios Magdalenos nuotrauka nebus tinkamas pasirinkimas.

    Taškas  Daug kam gal nepatiks, kad miegamajame negalima laikyti gėlių ar kitų augalų, ypač augimo fazės, nes jie simbolizuoja stiprią aktyvizuojamą gyvybinę energiją, kuri neleis ramiai ilsėtis. Moters miegamajame kambarinės gėlės sugadina sėkmę meilėje, santuokinių miegamajame jos tampa ginčų ir įtarumo priežastimi. Ir paveikslų su gėlėmis miegamajame geriau nekabinti. Labai blogai veikia ir džiovinti augalai, kurie vadinami „mirusiomis gėlėmis”. Nuotaiką pagerins tik šviežios gėlės.

    Taškas  Miegamajame neturėtų būti televizoriaus, kompiuterio, mobiliojo telefono, džiovintuvo. Minėti prietaisai - žalingos žmonių sveikatai elektromagnetinės spinduliuotės šaltiniai. Daugelis buitinių elektrinių prietaisų generuoja galingus pavojingus sveikatai elektromagnetinius laukus net tada, kai jie išjungti: elektronų srautai juose vis tiek juda. Todėl išjunkite nenaudojamus elektrinius prietaisus iš elektros lizdo. Beto, televizoriaus ekranas miegamajame visada veda į skyrybas. Beto ir išjungtas dar dvi paras jis skleidžia neigiamas sveikatai bangas.

    Taškas  Bet kokie elektriniai kondicionavimo, šildymo ar šaldymo prietaisai sukuria galingus elektromagnetinius laukus. Todėl nemiegokite netoli oro kondicionierių ar šaldytuvų, nors jie būtų už sienos! Nesinaudokite elektrinėmis antklodėmis, nesugalvokite miegamajame įrengti elektra ar vandeniu šildomų grindų.

    Taškas  Taip pat, specialistai sako, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl?

    Taškas  Labai svarbi fengšui taisyklė, kurios nesilaikoma Lietuvoje, yra ta, kad vaikai negali miegoti vienoje patalpoje su suaugusiais šeimos nariais. Vaikų ir suaugusiųjų gyvybinė energija yra skirtingos prigimties. Suaugusieji gali daryti negatyvų poveikį vaikams.

    Taškas  Beto, jei jūs savo miegamajame kol kas esate vienišas, tačiau norite pakeisti šią situaciją, tai pašalinkite iš miegamojo viską, kas primena praeityje brangų žmogų.LOPŠINĖS - KAS TAI?

Lopšinės - tai raminančios dainos ir priskiriamos paprastai prie vaikiškų dainų. Tekstuose daug vaikiškų garsų, liūliavimų, įvairių malonybinių žodelių. Joms nebūtinas

SMS LABARYTUKAI - LABAS RYTAS :)

Nubudai? Aišku pirmi žodžiai turėtų būti Labas rytas :) ane? o po to jau visa kita, tačiau ne visada atsibundam šalia mylimų žmonių, taigi šiuo atveju, labai pagelbėja..


 

AMŽINAS KLAUSIMAS - KAIP IŠRINKTI DOVANĄ?

Sakoma, kad žmones net galima skirstyti į tuos, kurie mėgsta dovanoti, ir tuos kuriems patinka dovanas gauti. Nors realiai, turbūt daugeliui malonu ir dovanoti ir tuo lab

LOPŠINIŲ ŽODŽIAI

Miki vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus. Rimsta ėriukai garde, Tyla bitelės sode, Mėnuo, įkopęs dangun Žvelgia pro langą vidun, Nieko, brangus, nebijok- Miki, vaikuti


 

PROFESIONALUS GYDOMASIS MASAŽAS - KODĖL JIS YRA SVARBUS JŪSŲ SVEIKATAI?

Šiandien vis daugiau profesijų reikalauja dirbti sėdimą darbą. Tačiau yra ir tokių profesijų, kurios neapsieina be sunkios įrangos nešiojimo. Dėl visos šios veiklos mūsų

SUŽINOK - KOKIA SPALVA TAU SĖKMINGA?

Sakoma, kad ateidamas žmogus, atsineša ir savo spalvą. Tai spalva pagal zodiaką. Pagal idėja tai turėtų būti jūsų mėgstamiausia spalva, nes būtent ji geriausiai tinkanti


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net