Vladas (5) - trumpinys iš Vladislovo.

        Vladai turi gerą intuiciją, atviri, spontaniški, įkvėpti ir optimistai. Jie savo jausmus reiškia atvirai, turi gero humoro jausmą. Jų teigiamos savybės: įsigilinimas į reikalus, atidumas, emocingumas, smalsumas. Aštrus protas, draugiškumas, meilė laisvei, beprotiška drąsa. Jie mėgsta namus ir jų jaukumą, tačiau dega entuziazmu sėsti į lėktuvą ir po keliolikos valandų atsidurti kitame pasaulio krašte. Jų neramumas ir santūrumas mainosi kaip potvynis su atoslūgiu, netgi jų kaprizai nenuspėjami. Jiems būtina saviraiškos laisvė ir saugus užnugaris.

Vlado vardo dieną veikia devynetuko vibracijos. Todėl jie individualistai, ekstravagantiški, jautrūs, valingi, atsakingi už savo veiksmus, išsiskiriantys guviu protu, šmaikštumu ir lakia vaizduote. Juos traukia visa, kas paslaptinga, dvasinga bei meniška. Tai kūrybiškos asmenybės, puikiai suprantančios kitus žmones.

Nepaisydami nemalonumų, jie lieka optimistai ir su viltimi žiūri į ateitį.

Vladai nuostabūs įkvėpėjai ir todėl jiems patikimi atsakingiausi darbai ir leidžiama elgtis savo nuožiūra. Jų laukia vadybininko, ekonomisto, pedagogo, rašytojo karjera. Dėl geros intuicijos ir judrumo tampa gabiais darbų bei idėjų vykdytojais, jūrininkais. Jiems tinka ir kitokios specialybės, kaip antai: etnobiologija, fotografijos menas, geologija, kultūros antropologija. Jie prisiekę keliautojai. Beje, dirbdami minėtus darbus išleidžia mažai savo pinigų - komandiruotes dažniausiai apmoka įstaiga.

Vladai ne iš tų, kuriems santuoka reikalinga vien dėl lovos malonumų. Paprastai ieško gyvenimo draugės, kuri leistųsi su jais į fizinę ir dvasinę kelionę.

Kartais Vladų per didelis jautrumas sukelia staigius nuotaikos pasikeitimus ir slegia jų psichiką. Todėl gali būti per daug rūpestingi arba atvirkščiai - visai bejausmiai. Pasitaiko, kad neįvertinę savo pranašumo ima manyti, kad jie niekam tikę. Tokiais atvejais reikia kuo greičiau nusiraminti ir bandyti atgauti pasitikėjimą savo jėgomis.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėPIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom

MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..


 

NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net