Eglė

        ... minkštoko ir gero charakterio moterys. Jos visada geranoriškos ir trokšta bendrauti su aplinkiniais, nes tik draugų apsuptyje jaučiasi saugios. Vadovaujasi daugiau jausmais negu protu. Jos lengvai pažeidžiamos, nes per daug pasitiki kitais, kartais nesugeba atskirti pagrindinio nuo pašalinio aspekto, būna kaprizingos.

        Eglės labai rimtos ir atidžios, todėl gali mokytis ir tobulinti save visą gyvenimą. Sugebėjimas analizuoti, pastebėti detales ir noras tobulėti atveria joms didžiules galimybes. Jos mokslo moterys, sugebančios tiek teoriškai, tiek praktiškai įsigilinti į bet kokias technikos subtilybes. Gali būti geros instruktorės.

        Kai kurios Eglės linkusios prie statistinio darbo. Jos gali būti geros buhalterės, ekonomistės, biržų tarnautojos. Analitinis protas joms atveria mokslo sferas. Puikios matematikės, taip pat gabios lingvistės.

        Eglės - puikios mažų kompanijų vadovės. Jos gali susidoroti su labai sudėtingais projektais. Mėgsta apdovanojimus už gerą darbą.

        Kaip vyro partnerės Eglės yra uždaros, tvirtos kaip granitas. Tapusios motinom, jos atiduoda visą meilę savo šeimynai. Vyrą gerbia.

        Eglės dažniausiai suserga širdies bei kepenų ligomis. Labai greitai persišaldo. Eglėms patartina reguliariai masažuoti savo kūną. Rytais suvalgyti juodą pipirą su medaus šaukšteliu.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..


 

CHARAKTERIO SAVYBĖS PAGAL ZODIAKO STICHIJĄ

Ar žinote kokiai stichijai priklauso tavo zodiako ženklas? Ne... tai sužinok o kartu ir kokias pagrindines charakterio savybes lemia tavo zodiako stichija

MOBILAUS TELEFONO POVEIKIS SVEIKATAI

Ar daro įtaką miegui mobilusis telefonas? o gal tiesiog, mes nemokam atsipalaiduoti ir visus dienos rūpesčius dažniausiai nešamės į lovą... bet, kaip bebūtų, yra tokių nu


 

PIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo

NEPASIKLOJAI LOVOS.. PASIRODO GERAI PADAREI :)

Turbūt kiekvienas, nors kartą gyvenime ryte esate nepasikloję lovos.. O ar žinote, kad tame galime atrasti ir pliusų, vienas iš tokių.. nepaklotos lovos saugo nuo ligų, o


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net