Kamilė (6)

        ... iš lot. "patarnautoja aukojant".
        Kamilės gyvenime stengiasi likti niekieno nepastebėtos. Jos gėdijasi savų jausmų, giliai išgyvena savo dvasios virpesius, kartais darydamos nuostabiausias išvadas. Jų juokas labai užkrečia visus aplinkinius. Sunku surasti žmogaus su subtilesniu humoro jausmu nei Kamilės.
        Kamilės jautriai reaguoja į kitų nesėkmes bei kančias. Jos visada pasiruošusios padėti nuskriaustiesiems. Todėl šis bruožas kartais pakenkia joms, jos gali tapti apgavikų aukomis.
        Kamilėms visiškai nebūdingas impulsyvumas. Ką nors nuspręsdamos, jos dešimt kartų paskaičiuoja galimus variantus, pasveria viską už ir prieš. Todėl retai kada apsirinka.
        Kamilės religingos. Trauka prie šeimos židinio, giminystės šaknų - išskirtinis jų bruožas. Visada pasiryžusios skaniai pamaitinti savo šeimos narius bei svečius. Svečiams nebruka savo žaidimo taisyklių.
        Kamilių blogosios savybės: greitai užsigauna; lengvai keičia nuotaikas; susierzina; kerštingos ir egoistiškos; pasiduoda kitų įtakai.
        Kamilės materialistės - joms vis negana ir negana. Geros komersantės, puikios gydytojos, informatikos specialistės. Kadangi mėgsta gamtą, gali dirbti gyvulių augintojomis, sodininkėmis. Neblogos advokatės, psichologės.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėSMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..


 

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..

KODĖL SAPNUOJAME KOŠMARIŠKUS SAPNUS?

Pasirodo, košmarai gali ne tik sutrikdyti miegą, bet tokie sapnai turi įtakos ir centrinės nervų sistemos veiklai bei gali pastebimai pabloginti ne tik savijautą, bet ir


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net