Justina (4)

        ... iš lotynų (trumpinys Justė).
        Justinos labai praktiškos ir metodiškos. Tikriausiai niekas ir nenustebtų jas pamatę į darbą atvažiuojančias su pačių patobulintu automobiliu. Metodiškas ir nuobodus darbas jas alina, todėl gali vadovauti ir iš namų, pasitelkusios kompiuterį. Jų vardo ketvertukas padaro jas kosminio amžiaus kūrėjomis. Jos skrupulingai sąžiningos, joms galima patikėti bet kokias paslaptis. Gyvenimą smulkmeniškai planuoja ir netgi turi strateginių planų ateičiai.
        Justinos vardadienį valdo Saturnas, kuris formuoja jų devizą - privalumą. Todėl Justinos išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes jos ekonomiškos, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką jos mėgsta, - centų neskaičiuoja. Turi malonų charakterį, draugiškos ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.
        Teigiamos Justinų savybės: rimtos, atsakingos, metodiškos, pastovios ir patvarios. Jos labai atsargios ir konservatyvios, todėl retai kada rizikuoja. Spendimus priima tik išanalizavusios visus aspektus ir įsitikinusios, kad turi šansų laimėti. Justinos labai vertina darbą, drausmingos ir atlaiko didžiulį krūvį, puikiai susidoroja su pareigomis. Turi didžiulę valią ir kantrybę, kartais pereinančią į užsispyrimą, todėl gyvenime pasiekia aukštumų. Jas traukia mokslas ir technika. Geros inžinierės, statybininkės, nes moka naudotis įvairia technika bei prietaisais. Gana dažnai susidomi matematika, todėl linkusios į profesijas, susietas su matematika arba piniginėmis operacijomis, tokiomis kaip buhalterės, ekonomistės, banko tarnautojos ir kt.
        Justinos vardo dienos penketukas sukelia tam tikrų prieštaravimų, sukelia norą keliauti. Jos turi telepatijos dovaną, be vargo „gaudo“ svetimas mintis. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, todėl aplinkiniai neatsilaiko prieš jų kerus. Meilės srityje jos šiek tiek konservatyvios, tuo atbaido partnerius, kurie taip ir nesugeba pastebėti aistros po jų kauke. Tikrai pamilusios, į seksą žiūri kaip į naudingą sportinę pramankštą.
        Neigiamos savybės: uždarumas, mechaniškumas, rezervuotumas, vaizduotės stoka.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėĮDOMYBĖS - SAPNŲ, MIEGO DIEVAI, DEIVĖS

Fantasas - Jo sritis buvo fantazijos, netikroviški sapnai. Fantasas kaip ir jo brolis Fobertonas įgaudavo įvairių gyvūnų ir padarų formas, tik Fantaso įgautos formos nebu

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..


 

FENG SHUI PATARIMAI MIEGAMAJAM

Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame

NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.


 

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..

KAIP, PRIE KO DERINTI PATALYNĘ?

Paprastai, patalynė derinama prie miegamojo interjero, nors tai nėra kažkokia taisyklė. Puikiai atrodys, bet kokio interjero kambaryje pavyzdžiui: stambiai juostuota..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net