Karolina

        ... teisingos. Turi daug vertybių: sąžiningumą, ištikimybę ir atsakomybę. Jos trokšta pagerinti aplinkinių gyvenimą. Tai šviesaus proto ir didžiulio talento asmenybės. Reikėtų tik sužadinti vidines jėgas ir išnaudoti talentą. Jos svajotojos ir, kol svajonių neįgyvendina, negali ramiai miegoti. Jos jausmingos. Jausmai tarytum smarkios liūtys. Juos bando paslėpti ir todėl subręsta labai sudėtingas charakteris. Savo vidinių fantazijų ar baimių stengiasi niekam neatskleisti.

        Karolinos turi mokslinio mąstymo protą. Jos nepasitiki niekuo, kol nepačiupinėja ar neįsitikina faktų tikrumu. Nuo jų sklinda vibracijos, todėl aplinkiniai neatsispiria jų kerams. Mėgsta daug kalbėti, girtis - gali pasakoti savo nuotykius ištisas valandas. Būna nenuspėjamos, gali išeiti į parduotuvę ir nuėjusios nežinoti, ko atėjusios.

        Karolinos yra pažeidžiamos fiziškai. Kiekviename žingsnyje jas gali užklupti nelaimingi atsitikimai, nes jos niekaip neįpranta iš pradžių pagalvoti, o tik paskui veikti. Charakteris ūmus. Skandalai ir įvairūs aiškinimaisi jas lydi visur. Į kitų poelgius ir įvykius reaguoja širdimi, o ne protu. Jų jausmai labai stiprūs - ir džiaugsmas, ir liūdesys lengvai sukelia ašaras, greitai pereina iš euforijos į nusivylimą - kartais tiesiog dėl menkniekių. Tokios abstrakcijos kaip muzikos garsai arba poetinis žodis gali jas sužadinti iki ekstazės.

        Karolinos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Jos puikios aktorės, dailininkės, dainininkės, filosofės, kultūros darbuotojos, rašytojos bei valstybės veikėjos. Patinka daryti naudingus darbus savo rankomis, todėl užsitarnauja populiarumą.

        Karolinos meilėje ir menininkės, ir amatininkės. Jos moka subtiliai vilioti joms patikusius asmenis. Santuoką jos priima kaip ramią prieplauką. Nors jos dosnios ir atjaučiančios, tačiau iš sutuoktinio reikalauja nuolatinio dėmesio, įvairių kaprizų tenkinimo.

        Neigiamos savybės: uždarumas, kenkimas sau, mįslingumas, egocentrizmas, permainingumas.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėDRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

CHARAKTERIO YPATUMAI - KĄ IŠDUODA EISENA?

Yra išskiriama, keli pagrindiniai eisenos tipai. Patyrinėkite! Tikrai, verta į savo eiseną pasigilinti ir kritiškai įvertinti... Gal, pažinę save, panorėsite šį tą keisti


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..


 

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net