Arvydas (9)

        ... iš liet.+ prūsų "taip pat" + "matė".
        Arvydai trokšta valdžios. Padidintas savo asmens įvertinimas, susipynęs su garbės troškimu - neatskiriami jų charakterio bruožai. Aplinkiniai žmonės instinktyviai jaučia jų paskirtį ir neretai kreipiasi į juos patarimų.
        Arvydams visiškai užtenka jėgų, kad nuosekliai laikytųsi savo įsitikinimų ir skleisti juos tarp kitų. Jie pakankamai kantrūs ir moka prisitaikyti prie aplinkybių arba kitų nuomonių.
        Arvydai labai emocingi, tačiau apskritai įpratę vadovautis sveika galvosena. Jie išsilavinę, inteligentiški, mėgsta pasamprotauti apie literatūrą, muziką, menus ir kt. Jie širdingi ir užjaučiantys. Kad ir kuo užsiimtų, jų garbės troškimas stumia siekti aukštumų bet kokioje darbo veikloje.
        Arvydai laikosi liberalių pažiūrų ir stengiasi nepažeisti visuotinai priimtų moralės normų. Mėgsta tas sporto šakas, kurios skatina fizinių ir dvasinių jėgų koncentraciją, pavyzdžiui, jojimo sportą, aerobiką ar darbą su treniruokliais.
        Arvydams labai sunku pasirinkti gyvenimo draugę, nes jų reikalavimai labai dideli. Pirmenybę teikia turtingoms moterims. Tokios žmonos paieškos gali tęstis iki begalybės. Todėl patartina sau ieškotis moters, kurios vardo vibracija yra 6.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėKĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..


 

RYTINĖ MANKŠTA - LOVOJE :)

Prabudote? Ir neskubėkite keltis. Spėsite :). Eidami miegoti laikrodį prisukite keliomis minutėmis ankščiau, pažadu - tikrai nepasigailėsit :))). Užtruksit tik kelias..

GROŽIO SAMPRATA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogus grožį supranta savaip, be to, dar ir egzistuoja sakykim, dėsningumai pagal zodiako ženklą. Teigiama, kad dauguma to pačio ženklo atstovai į grožį žiūri


 

MUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..

LIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net