Algirdas (8) - iš liet. "žinia, gandas".

        Algirdai yra vidutinio arba aukšto ūgio. Jaunystėje - liekni, tačiau senstant pilnėja. Gerai išvystyta krūtinė, veidas neįsimintinas, kakta plati, nosis smaila, antakiai išraiškingi, kartais suaugę. Akys giliai įsodintos ir blankios, plaukai tamsūs.

Teigiama prasme Algirdai labai trokštantys garbės, atkakliai siekia tikslo. Tačiau jiems būtina labai daug dirbti, o tai jiems nelabai patinka. Dažnai jaučiasi be jokios priežasties nustumti į nuošalę ir dėl to kartais tampa melancholikais. Visur kitur jie labai kantrūs, užsisvajoję, protingi, ir turi stiprią valią.

Algirdai guvaus temperamento, nepasitikintys kitais. Kartais jiems kyla noras siekti valdžios. Pažiūros į vedybinį gyvenimą nepastovios, todėl veda kelis kartus; turi atsarginių meilužių. Algirdai geri organizatoriai, labai pasitikintys savimi, trokšta vadovauti, todėl dažnai išdidūs. Dažnai savo pažadų nevykdo, todėl įsigyja priešų. Intuicija bloga.

Algirdų blogosios pusės: ilgai nepamiršta nuoskaudų, kerštingi, kartais tiesiog niekšingi. Jaučia kitų silpnybes ir dėl to užima kankintojo poziciją. Turi polinkį į tironiją ir alkoholizmą.

Rekomenduojama drabužių spalva: mėlyna ir indigo, kurios ramina, ir ruda su šviesiais atspalviais - sužadina.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
ŽivilėMIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..

SKAIČIŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Skaičiai, svarbūs ne tik realiam gyvenime, sapnuose jie irgi turi didelės reikšmės. Žinoma tai tik, orientyrinės skaičių reikšmės, kiekvienam žmogui susapnuoti skaičiai..


 

TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis

SUŽINOK - KOKIE TAU LAIMINGI SKAIČIAI?

Laimingi skaičiai - tai skaičiai, kurie neša jums sėkmę, pagal žvaigždes. Jums tereikia pasirinkti savo gimimo mėnesį ir dieną bei paspaudę "sužinok" - sužinosite savo la


 

TALENTAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogutis yra apdovanotas gabumais ar kažkokiais talentais. Taigi, sužinokite, ką Jums padovanoja žvaigždės gimimo dieną :)

PIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net