Jūratė (3) - iš liet. "jūrų mergelė".

        Jūratės impulsyvios ir mėgsta afektus. Jų kūnas raumeningas, tačiau su plonu kaklu ir nediduke galva su pailginta kaukole. Jos gyvenime pasižymi ypatingu patvarumu. Teigiamos Jūračių savybės - pasitikėjimas savo jėgomis, lyderio bruožai. Jos sunkiai paklūsta, eina į tikslą tiesiai, laužydamos viską pakelėje. Pasižymi ypatingu kantrumu. Priešininkai bando jas sugniuždyti, tačiau daugeliu atvejų tai neįmanoma padaryti.

Jūratės - novatorės, tačiau kartais nežino, ko nori, ir pasireiškia kaip fanatikės. Tačiau beveik visada atranda išeitį iš padėties. Mėgsta veikti nepriklausomai, sumaniai mąsto. Jos labai pažangios moterys; atviros, gali užimti vadovaujančius postus, nors ir nepasižymi labai geru organizaciniu talentu. Drąsios ir kilnios.

Jūratės religijoje - fanatikės. Jos turi daugybę idėjų ir nuolat užsiėmusios. Politika-jų arkliukas, stengiasi primesti draugams savo pažiūras. Jeigu jos poetės arba rašytojos, tai visada ieško dėkingos auditorijos. Savo pažiūromis kaip ir nuomonėmis nepastovios. Apie save labai geros nuomonės ir nemėgsta kritikos.

Jūratėms nepalankūs spalio ir lapkričio mėnesiai.
Autorius: S.Špirkauskas.  Adomas
Agota
Agnė
Aivaras
Akvilė
Aldona
Aleksandras
Algirdas
Alina
Antanas
Arnas
Arunas
Arvydas
Asta
Augusta
Augustinas
Auksė
Aurimas
Barbora
Beata
Dainius
Daiva
Danielius
Danutė
Deimantė
Digma
Domantas
Dominykas
Donatas
Dorotėja
Dovilė
Dovydas
Edita
Eglė
Edgaras
Egidijus
Emilija
Emilis
Elžbieta
Erikas
Ernestas
Fausta
Gabija
Gabrielė
Gediminas
Gerda
Giedrė
Gintaras
Goda
Gustas
Henrikas
Ieva
Ignas
Indrė
Inga
Irena
Jaunius
Jogaila
Jonas
Jovita
Julija
Julius
Juras
Jūratė
Jurgita
Justina
Kajus
Kamilė
Karina
Karolina
Karolis
Kasparas
Kestutis
Konstantinas
Kotryna
Kristina
Laima
Laura
Laurynas
Lina
Lukas
Margarita
Marija
Marius
Marta
Martynas
Matas
Melanija
Miglė
Milda
Monika
Naglis
Nerijus
Neringa
Orinta
Paulina
Paulius
Pijus
Povilas
Rasa
Ramunė
Remigijus
Renata
Rita
Rokas
Samanta
Sandra
Saulius
Simas
Simona
Tautvydas
Titas
Tomas
Ugnė
Ugnius
Vaida
Vaidas
Vaiva
Veronika
Violeta
Vytautas
Vladas
Žaneta
Živilė10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))

PLANETŲ ĮTAKA SAPNAMS

Pagal Indų religinį kalendorių, kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia žmogaus gyvenimo sriti


 

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

KAIP ATSIKRATYTI BLOGOS NUOTAIKOS

kaip norėtųsi visada būti gerai nusiteikusiam. Tačiau, pasirodo, kartais "surūgsta" net didžiausi optimistai. Tad, siūlau dirstelti, ką tokiu atveju siūlo žvaigždės, kaip

VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net