Rodyklė  Mėnulio fazių įtaka žmogaus organizmui, savijauta. Gyvenantiems mėnulio ritmu.


        Seniai pastebėta ir įrodyta, jog Mėnulio ritmas stipriai veikia gamtos reiškinius bei žmogaus emocijas ir instinktus. Mėnulio ciklai daro tiesioginę įtaką žmogaus organizmui, kuri pasireiškia pokyčiais žmogaus energetinėje sistemoje. Ir patartina, netgi būtina savo gyvenseną derinti pagal Mėnulio ciklą.

        Kiekviena Mėnulio fazė skirstoma sąlyginai į 3 dalis, arba fazės trečdalius. Per atskirus trečdalius Mėnulio gravitacijos jėgos nukreipia daugiau energijos į kažkurią kūno zoną - joje esantys organai ar kūno dalys yra stipriau aktyvuojami. Skausmai šiose srityse žymi sutrikusias funkcijas. Pasirodo, sunkūs ligoniai, žinodami Mėnulio fazes ir jų trečdalius , galėtų išvengti komplikacijų, o sveikuoliai - sustiprinti sveikatą.


Jaunatis | Priešpilnis | Pilnatis | Delčia | Mėnulio padėtis zodiake


   Rodyklė  Priešpilnis - 2 fazė


        Saulės gravitacija atsveria Mėnulio gravitaciją, taigi išorinės gravitacijos nėra. Žemė, anksčiau buvusi kiaušinio formos, vėl tampa apskrita. Maksimalus organizmo aktyvumas. Jan pasiekia maksimumą. Žmogaus svoris didžiausias, organizmas suspaustas. Po šio taško, organizmas vėl ima plėstis, skysčiai ima kilti į viršų. Laipsniškai didėja Mėnulio ir Saulės gravitacija. In didėja, Jan mažėja. Skystosios terpės iš organizmo vidaus kyla į paviršių, organizmas plečiasi. Palankus laikas apsivalymo procedūroms.

        Priešpilnis - tai jaunystė. Žmogus aktyvus, energingas. Šiuo metu tikslinga imtis per jaunatį suplanuotų darbų įgyvendinimo. Laikas tinkamas įvairiems dalykiniams reikalams atlikti. Kreipkitės į įvairias instancijas, prašykite pažymų. Tvarkykite dokumentaciją. Rašykite laiškus.

        Šios fazės metu organizmas viską puikiai įsisavina. Išnaudokite šį laiką gydymo kursams, gydomosioms vonioms. Priešpilnio pradžioje tinka pradėti kepenų valymą.

        Pasirūpinkite ir kūno bei veido oda. Bus efektyvios įvairios maitinamosios kaukės, kūno įtrinimai įvairiais aliejais, medumi.

        Žaizdos per priešpilnį ir kuo arčiau pilnaties gyja lėčiau. Gydykite stuburą, senas, užsitęsusias traumas ir ligas. Jei būtina operuoti, tai geriau tam tiktų pirma priešpilnio pusė. Kuo arčiau pilnaties, tuo didesnė rizika.


        Bendros rekomendacijos. Organizmo skysčių ir energijos centras yra krūtinės ląstoje, taigi antrosios Mėnulio fazės metu aktyviausios yra:

    Taškas  Pirmame trečdalyje diafragmos sritis - krūtinė, viršutinė pilvo dalis, pilvas, alkūnių sąnariai;
Paūmėja skrandžio ir krūtų ligos, kyla apsinuodijimų ir virškinimo sutrikimų pavojus, sustiprėja emocinis nestabilumas.

    Taškas  Antrame - širdis, tulžies pūslė, mentys, šonkauliai, krūtinės ląsta ir stuburo viršutinė dalis;
Sustreikuoja širdis, atsiranda kraujotakos ir kraujospūdžio strikimų, paūmėja nugaros skausmai.

    Taškas  Trečiame pilvo ertmė, kepenys, virškinimo organai - skrandis, žarnynas.
Išryškėja įvairios žarnyno patologijos - polipai, uždegimai, kyla apendicito grėsmė, dažniau paleidžia vidurius. Tai rodo, kad organizmas yra tiek "užterštas", jog nesugeba įsisavinti skysčių. Jei šiose vietose yra užsislėpusi patologija, atitinkamu laiku ji paaštrės.


        Šiuo metu organizmas plečiasi, skysčiai ir energija plūsta į paviršių, tai padeda organizmui apsivalyti. Tačiau reikia mažiau apkrauti organizmą, nes lengvai prarandama energija.


        Konkrečios rekomendacijos:
  • Fizinį krūvį palaipsniui mažinkite.
  • Naudingos šiltos ir karštos vonios, kurios padės organizmui pereiti į plėtimosi stadiją, bet nereikėtų piknaudžiauti nei kontrastiniais dušais bei grūdinimuisi šalčiu.
  • Valgykite plečiantį In maistą.
  • Palankiausia fazė apsivalymui: šlakai ir nešvarumai patys veržiasi lauk.
  • Ypač gerai varyti tulžį ir valytis kepenis, gerti arbatas, skaldančias įvairius akmenis (pavyzdžiui, tulžies)
  • 9 ir 10-ta Mėnulio dienos - palankiausios garintis pirtyje.
  • 14 diena skiriama "sausam" badavimui, be vandens.
  • Visos dietos pradedamos ir užbaigiamos 2-oje fazėje.
  • Palankiausia rinkti antžeminę vaistinių augalų dalį.







KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?

JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra


 

MUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..

AISTRA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą gali įdomaus ir dar nežinomo nupasakoti apie žmogų. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas, apie aistrą,


 

KODĖL ŽIOVAUJAMA?

Jūs klausiate, mes bandome atsakyti.. Visų pirma, neteisinga nuomonė, kad žiovulys, parodo, kad norima miego. Tai visiškai nesusiję su miegu, pasirodo kaskart nusižiovauj

PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI? - REŽIMAS

Kai kurie suaugę žmonės mėgsta bent 30 min. pasnausti pietų metu, bet prisiminkite, kad po tokio pasilepinimo sunku užmigti naktį. Taigi, nesnūduriuokite dieną


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net