Rodyklė  Kokius termo rūbus pasirinkti žiemos sportui?

Atėjęs žiemos sezonas reiškia žemėjančią temperatūrą ir žygius kalnuose sudėtingesnėmis sąlygomis. Netrukus bus atidarytos ir slidinėjimo trasos. Todėl mūsų žvilgsniai krypsta į termo apatinius drabužius, kurie apsaugos mus nuo šalčio ir užtikrins komfortą užsiimant mėgstama sporto šaka. Pastaruoju metu šio tipo drabužiai labai išpopuliarėjo ir tapo kasdieniu žiemos garderobo elementu. Kaip išsirinkti savo poreikius atitinkančius termo drabužius, kai aplink tiek daug pasiūlymų?


Kokius termo rūbus pasirinkti žiemos sportui?
Kokio storio termo drabužius rinktis?

Pirkdami termo drabužius turime atsižvelgti į jų paskirtį. Priklausomai nuo to, kuriam sezonui planuojate juos naudoti, galėsite rinktis iš skirtingo audinio storio.

Lengvi terminiai apatiniai drabužiai idealiai tinka vasarai ir pavasariui. Jie surenka drėgmę ir leidžia kūnui kvėpuoti, tačiau nebus tinkami šaltesnei temperatūrai.

Vidutinio svorio audinys skirtas vertinantiems universalumą. Tai ištisus metus dėvėti tinkami termo apatiniai drabužiai, o jų temperatūros palaikymo ir drėgmės šalinimo savybės yra lygiavertės.

Kita vertus, storesnė medžiaga yra geras variantas žiemai, tokio tipo medžiagos termo drabužiai tinka šuoliams su parašiutu ar žygiams snieguotomis vietovėmis. Jie užima aukštą vietą didžiausių šalčių kamuojamų žmonių garderobe.

Iš kokio audinio yra gaminami termo drabužiai?

Kitas klausimas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį, yra termo drabužių audinių sudėtis. Dažniausiai naudojamas nailono ir elastano arba polipropileno, poliamido ir elastano derinys. Tai kvėpuojantys, elastingi ir drėgmei laidūs audiniai. Šiuo atveju nereikėtų bijoti dirbtinių audinių - jie geriau nei medvilnė sugeria drėgmę ir yra elastingesni, todėl puikiai priglunda.

Kitas variantas - gaminiai su vilna ir modalu - tai derinys, kuris užtikrina šilumą, yra antialerginis, patogus dėvėti ir kartu odą apsaugo nuo dirginimo. Iš tokio audinio pagaminti šilti apatiniai drabužiai gerai kvėpuoja ir ištraukia drėgmę, o modalo kiekis padidina komfortą.

Atšiauriausioms temperatūros sąlygoms rinkitės merino vilnos drabužius - tai natūralus, antialerginis, nesibraižantis ir kvapo nepraleidžiantis sprendimas. Tačiau verta apsvarstyti, kaip intensyviai sportuosite, nes su tokiais drabužiais kai kuriais atvejais gali būti per šilta.

Daugiau informacijos apie skirtingų audinių termo drabužių savybes: lietuviskigaminiai.lt.

Kaip pasirinkti termo drabužių dydį?

Termo drabužių komplektas bus mūsų pirmasis sluoksnis ir turi būti tobulai prigludęs kiekvienoje kūno vietoje, bet kartu nespaudžiantis. Todėl perkant patartina matuotis kelis to paties modelio dydžius, turint omenyje, kad medžiaga bus labiau elastinga nei marškinėlių ar džemperio. Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į rankovių ilgį. Jos neturi būti per ilgos, nes audinys pradės veltis ir raukšlėtis. Jei jos bus per trumpos, neuždengs viso ploto, todėl galite jaustis šaltai.PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.

KAIP PRIŽIŪRĖTI, SKALBTI PATALYNĘ?

Net jei nusipirksite pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo


 

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

RENKAMĖS ARBATĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Renkantis arbatą siūlau dirstelti.. ką pataria žvaigždės? - kokią rinktis arbatą, tiksliau kokių vaistažolių mišinius rekomenduoja žvaigždės, atskiriems zodiako ženklams

CHARAKTERIO YPATUMAI - KĄ IŠDUODA EISENA?

Yra išskiriama, keli pagrindiniai eisenos tipai. Patyrinėkite! Tikrai, verta į savo eiseną pasigilinti ir kritiškai įvertinti... Gal, pažinę save, panorėsite šį tą keisti


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net