Rodyklė  Kokius termo rūbus pasirinkti žiemos sportui?

Atėjęs žiemos sezonas reiškia žemėjančią temperatūrą ir žygius kalnuose sudėtingesnėmis sąlygomis. Netrukus bus atidarytos ir slidinėjimo trasos. Todėl mūsų žvilgsniai krypsta į termo apatinius drabužius, kurie apsaugos mus nuo šalčio ir užtikrins komfortą užsiimant mėgstama sporto šaka. Pastaruoju metu šio tipo drabužiai labai išpopuliarėjo ir tapo kasdieniu žiemos garderobo elementu. Kaip išsirinkti savo poreikius atitinkančius termo drabužius, kai aplink tiek daug pasiūlymų?


Kokius termo rūbus pasirinkti žiemos sportui?
Kokio storio termo drabužius rinktis?

Pirkdami termo drabužius turime atsižvelgti į jų paskirtį. Priklausomai nuo to, kuriam sezonui planuojate juos naudoti, galėsite rinktis iš skirtingo audinio storio.

Lengvi terminiai apatiniai drabužiai idealiai tinka vasarai ir pavasariui. Jie surenka drėgmę ir leidžia kūnui kvėpuoti, tačiau nebus tinkami šaltesnei temperatūrai.

Vidutinio svorio audinys skirtas vertinantiems universalumą. Tai ištisus metus dėvėti tinkami termo apatiniai drabužiai, o jų temperatūros palaikymo ir drėgmės šalinimo savybės yra lygiavertės.

Kita vertus, storesnė medžiaga yra geras variantas žiemai, tokio tipo medžiagos termo drabužiai tinka šuoliams su parašiutu ar žygiams snieguotomis vietovėmis. Jie užima aukštą vietą didžiausių šalčių kamuojamų žmonių garderobe.

Iš kokio audinio yra gaminami termo drabužiai?

Kitas klausimas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį, yra termo drabužių audinių sudėtis. Dažniausiai naudojamas nailono ir elastano arba polipropileno, poliamido ir elastano derinys. Tai kvėpuojantys, elastingi ir drėgmei laidūs audiniai. Šiuo atveju nereikėtų bijoti dirbtinių audinių - jie geriau nei medvilnė sugeria drėgmę ir yra elastingesni, todėl puikiai priglunda.

Kitas variantas - gaminiai su vilna ir modalu - tai derinys, kuris užtikrina šilumą, yra antialerginis, patogus dėvėti ir kartu odą apsaugo nuo dirginimo. Iš tokio audinio pagaminti šilti apatiniai drabužiai gerai kvėpuoja ir ištraukia drėgmę, o modalo kiekis padidina komfortą.

Atšiauriausioms temperatūros sąlygoms rinkitės merino vilnos drabužius - tai natūralus, antialerginis, nesibraižantis ir kvapo nepraleidžiantis sprendimas. Tačiau verta apsvarstyti, kaip intensyviai sportuosite, nes su tokiais drabužiais kai kuriais atvejais gali būti per šilta.

Daugiau informacijos apie skirtingų audinių termo drabužių savybes: lietuviskigaminiai.lt.

Kaip pasirinkti termo drabužių dydį?

Termo drabužių komplektas bus mūsų pirmasis sluoksnis ir turi būti tobulai prigludęs kiekvienoje kūno vietoje, bet kartu nespaudžiantis. Todėl perkant patartina matuotis kelis to paties modelio dydžius, turint omenyje, kad medžiaga bus labiau elastinga nei marškinėlių ar džemperio. Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į rankovių ilgį. Jos neturi būti per ilgos, nes audinys pradės veltis ir raukšlėtis. Jei jos bus per trumpos, neuždengs viso ploto, todėl galite jaustis šaltai.CHARAKTERIO YPATUMAI - KĄ IŠDUODA EISENA?

Yra išskiriama, keli pagrindiniai eisenos tipai. Patyrinėkite! Tikrai, verta į savo eiseną pasigilinti ir kritiškai įvertinti... Gal, pažinę save, panorėsite šį tą keisti

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

NAUDINGIAUSI GYDOMIEJI AKMENYS PAGAL ZODIAKĄ

Žvaigždės pataria, bet neįpareigoja. Idealiausias variantas išsirinkti pačiam. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia. Paėmus į ran

MIEGO TRUKMĖ VAIKAMS?

Vaikas turi miegoti tiek, kad jaustųsi gerai pailsėjęs ir miegas jam teiktų neabejotiną naudą sveikatai. Žinoma, vaikas labai greitai gali įprasti miegoti trumpiau ar...


 

HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom

NEPASIKLOJAI LOVOS.. PASIRODO GERAI PADAREI :)

Turbūt kiekvienas, nors kartą gyvenime ryte esate nepasikloję lovos.. O ar žinote, kad tame galime atrasti ir pliusų, vienas iš tokių.. nepaklotos lovos saugo nuo ligų, o


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net