Rodyklė  Mėnulio fazių įtaka žmogaus organizmui, savijauta. Gyvenantiems mėnulio ritmu.


        Seniai pastebėta ir įrodyta, jog Mėnulio ritmas stipriai veikia gamtos reiškinius bei žmogaus emocijas ir instinktus. Mėnulio ciklai daro tiesioginę įtaką žmogaus organizmui, kuri pasireiškia pokyčiais žmogaus energetinėje sistemoje. Ir patartina, netgi būtina savo gyvenseną derinti pagal Mėnulio ciklą.

        Kiekviena Mėnulio fazė skirstoma sąlyginai į 3 dalis, arba fazės trečdalius. Per atskirus trečdalius Mėnulio gravitacijos jėgos nukreipia daugiau energijos į kažkurią kūno zoną - joje esantys organai ar kūno dalys yra stipriau aktyvuojami. Skausmai šiose srityse žymi sutrikusias funkcijas. Pasirodo, sunkūs ligoniai, žinodami Mėnulio fazes ir jų trečdalius , galėtų išvengti komplikacijų, o sveikuoliai - sustiprinti sveikatą.


Jaunatis | Priešpilnis | Pilnatis | Delčia | Mėnulio padėtis zodiake


   Rodyklė  Delčia - 4 fazė


        Nėra jokių išorinių gravitacinių trikdžių, tačiau Žemės gravitacija maksimali. Maksimalus Jan. Vyksta vidinis posūkis nuos suspaudimo į išplėtimą. Reikalinga ramybė. Vengti perkrovimų bei stresinių situacijų. Rekomenduojama saikingai valgyti. Didėja Mėnulio ir Saulės gravitacija. Dėl In didėjimo žmogaus energija ir skysčiai veržiasi į galvą, kūno svoris mažėja, kūnas plečiasi. Vyksta pašalinių skysčių ir šlakų šalinimas iš organizmo (menstruacijos taip pat). Šiuo metu prasideda naujas plėtimosi etapas, bet jo veikimas savotiškas. Energija ir skysčiai kyla į viršų. Mėnulis šviesiu paros metu būna priešingoje Žemės rutulio pusėje, organizmo gravitacinė energija, o su ja ir skystosios terpės grįžta žemyn į kojų pėdas ir stimuliuoja tas kūno dalis.

        Delčia - tai fizinė branda. Mūsų organizmas - puikiausios fizinės formos. Kūnas ir siela pasirengę žygdarbiams. Tačiau artėjant prie jaunaties jėgos silpsta.

        Visi reikalai pakankamai lengvai sprendžiasi, ypač jei jie buvo suplanuoti Mėnulio augimo fazėje.

        Geriausias laikas organizmo valymui, iškrovai, badavimui. Galima sočiau pavalgyti, organizmas nelinkęs kaupti atsargų.

        Jei vartojate vitaminus ar papildus organizmui sustiprinti, dabar galite padaryti pertrauką, nes žymiai menkiau jie bus organizmo įsisavinti.

        Delčioje galima operuoti, reikia tik atsižvelgti į Zodiako ženklą. Žaizdos lengvai ir greitai gyja. Palankus laikas naikinti karpas (iškart po pilnaties), nevietoje augančius plaukus. Šalinti nuospaudas, įaugusius nagus. Plombuoti ir operuoti dantis.


        Taigis, ketvirtoje Mėnulio fazėje:

    Taškas  Pirmame trečdalyje suaktyvėja keliai, kaulų sistema, oda ir virškinimo sistema;
Paūmėja kojų sąnarių skausmai, artritai, atsiranda bėrimų.

    Taškas  Antrame - blauzdikauliai, kojų kulkšnys, rankų riešai, kojų kaulai, regėjimas;
Iššoka kojų venos, sutrinka kraujotaka, dažniau svaigsta galva, kyla apalpimo pavojus.

    Taškas  Trečiame - kojų pėdos, kūno skysčiai, skrandžio ir žarnyno peristaltika.
Sustiprėja kojų skausmai, paūmėja psichosomatinės ligos. Patarimai. Reikia mažiau vartoti druskos, mažiau sėdėti ir daugiau vaikščioti. Gaubti pečius, nes viršutinė kūno dalis greičiau atšąla.


        Jei šiose srityse yra patologija, ji atitinkamu laiku ir pasireikš.


        Bendros rekomendacijos.

  • Šiuo metu reikia užbaigti visus treniruočių ir sveikatingumo ciklus, o prieš jaunatį, išvis rekomenduojama padaryti pertraukėlę.
  • Panaudokite šį laiką kojoms stiprinti, šalinti druskų nuosėdas pėdose.
  • Pasnikaujama 23 ir 26 Mėnulio dieną.
        Konkrečios rekomendacijos tokios kaip ir antroje fazėje.

        Ketvirtoji Mėnulio fazė - tai gyvenimo ciklo pabaiga. Tai visų procesų, vykstančių gamtoje galas. Tai užbaigta visuma.


        Bendri patarimai.
  • Per 1 ir 3-ąją fazes valgoma daugiau ir įvairesnių produktų, per 2-ąją ir 4-ąją maistas - ribojamas, kūnas valomas įvairias būdais.
  • Kritinės dienos, kai,energijos srautams keičiant kryptį, reikia papildomų jėgų - 4,8 ir 22 -ta dienos. Tuomet būtina mažinti fizinius, emocinius ir psichologinius krūvius.
  • Savigydai ir profilaktinėms priemonėms palankiausios - 11, 13, 18, 23, 26 ir 29 Mėnulio dienos.







MIEGĄ GERINANTYS MAISTO PRODUKTAI - SŪRIS

Anglijos ir Italijos mokslininkų komanda teigia suradusi išeitį nemigos kamuojamiems žmonėms. Vietoj migdomųjų piliulių jie siūlo vakarienei suvalgyti gabalėlį sūrio

FENG SHUI PATARIMAI MIEGAMAJAM

Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame


 

KAIP PRIŽIŪRĖTI, SKALBTI PATALYNĘ?

Net jei nusipirksite pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo

VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..


 

ČIUŽINIAI: KAIP SUMAŽINTI NUGAROS SKAUSMĄ?

Geriausi čiužiniai nuo nugaros skausmo yra tie, kurie padeda stuburui ir kaklui miego metu išlikti vienoje linijoje. Yra dviejų tipų čiužiniai, kurie užtikrina ir atramą,

KUO UŽSIKLOTI? ANTKLODĖS

Paprastai miegame po antklodėmis, tačiau ar žinote kokios jos turėtų būti? Žinoma, pasirinkimas turi priklausyti nuo miegamojo temperatūros naktį. Tai priklauso


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net