Rodyklė  Mintys, citatos apie sapnus


    Taškas  Kai kurie žmonės kalba miegodami, o dėstytojai šneka, kai miega kiti. (Prancūzų filosofas Alberas Kamiu)

    Taškas  Yra laikas sakyti daugelį žodžių ir yra laikas miegoti. (Homeras, „ Odisėja“)

    Taškas  Miegas yra aukso grandinė, rišanti mūsų kūnus su sveikata. ( Anglų rašytojas Tomas Dekeris )

    Taškas  Geras juokas ir ilgas miegas – geriausi receptai gydytojo knygoje. (Airių posakis)

    Taškas  Sapnai yra tarsi mikroskopas, pro kurį mes žvelgiame į užslėptus sielos išgyvenimus. Palyginti nereikšminga tendencija iš sudėtingos troškimų ir baimių visumos sapne gali būti parodyta tokia pat svarbi, kaip ir kita, kuri sapno autoriaus psichinėje sistemoje yra daug reikšmingesnė. (Erich Fromm)

    Taškas  Sapnai dažnai padeda mums išpildyti svajones, kurių mes negalime realizuoti gyvenime... (internautas/2007)

    Taškas  Sapnai yra kaip delionė kuria reikia sudėt. (internautas/Justinas/2008)

    Taškas  Sapnai tarsi tavo veidrotis... jei nenorėtum ir nesapnuotum, matyt sapnuose ieškom atsakymų. (internautas/2007)

    Taškas  Apskritai sapnų aiškinimas nėra būrimas (kai viskas matosi kortose), taip kad kuo smulkiau apie sapną papasakosi, tuo lengviau bus aiškinti. Turi pats padėti. Skirtingiems žmonėms reikšmės gali skirtis. Sapnuose pasąmonė kaip veidrodyje atspindi tuos dalykus, kurių gyvenime nenorime pripažinti. Pvz., gyvenime su žmonėmis elgiamės vienaip, o sapne su tais pačiais žmonėmis - visai kitaip. Sapnas rodo, ką iš tikrųjų apie juos galvojame, ką jie galvoja apie mus, kas jie tokie arba ko iš tikrųjų norime. Tiesiog sapnuodami atsipalaiduojame ir patys sau nemeluojame. (internautas/Feya/2006)


        O kokios jūsų mintys būtų apie sapnus, miegą?PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..

PRANAŠIŠKI SAPNAI - KAS TAI?

Paprastai sapnai yra nenuoseklūs, absurdiški, kupini keisčiausių permainų, šuolių nuo gaidžio prie asilo ir t.t. Tuo tarpu pranašiški sapnai visuomet būna labai konkretūs


 

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?

SMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..


 

PATARIMAI DIENOS PRADŽIAI :)

Jei visgi, mankštintis ryte labai tingisi - pasirąžykite. Yra manoma, kad jei pasirąžysite 5 minutes, Jūsų organizmas bus pasiruošęs dienos pradžiai. Atpalaiduokite kojų

ĮMANTRIOS FORMOS PAGALVĖS

Japonų kompanija "Trane Co. Ltd." specializuojanti žaislų gamyboje, pradėjo gaminti neįprastą produkciją: klūpančios moters kelių formos pagalvėles. Naujiena


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net