Rodyklė  Feng shui patarimai - Kaip paririnkti vietą lovai?


        Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus turi miegoti išilgai Žemės jėgų linijų. Kitaip sakant, galva į šiaurę, kojomis į pietus. Šitas teiginys, kaip matot labai artimas ir Feng shui teorijai.

        Mūsų negalavimai dažnai susiję su neteisingai parinkta lovos vieta. Reikalas tas, kad egzistuoja gana tankus geobiologinis tinklas. Iš šiaurės į pietus jis "patiestas" dviejų metrų intervalais, iš rytų į vakarus - dviejų su puse metro. Savamokslis liaudies gydytojas iš Bulgarijos Ivanas Jotovas, ištyręs per dešimtį tūkstančių žmonių, iš kurių beveik šeši tūkstančiai sirgo vėžiu, aiškina: - Jei tinklo linijų susikirtimo vietas šachmatų tvarka pažymėsime pliusais ir minusais, pamatysime, jog visi į mane kreipiasi onkologiniai ligoniai miegojo "ant pliuso"...

        Jei neturite galimybės, kad jūsų miegamojo energetinius srautus patikrintų specialistas, pasirodo tai padaryti nesudėtinga ir patiems. Man pavyko atrasti kelis būdus :))):
    Taškas  Tereikia švytuoklės - žiedo ar kito panašaus svorio daikto, pakabinto ant siūlo. Lėtai pereikite kambarį: tarp tinklo linijų švytuoklė bus rami, o virš linijų pradės svyruoti. Virš "pliuso" - pagal laikrodžio rodyklę, virš "minuso" - prieš.
    Taškas  Ir senovinis vokiečių Bavarijos krašto metodas. Paimkite saujelę skruzdžių ir paleiskite jas tikrinamoje patalpos zonoje. Jei skruzdės neišsibėgios, ta vieta - patogeninė, pavojinga jums, priešingu atveju - viskas gerai. O kaip tas skruzdes sugaudyti - deja šaltinis nutyli :))).

        Geopatogenines zonas būste gan gerai nustato naminiai gyvūnai: katės ir šunys. Katės ypač mėgsta geopatogenines zonas, o šunys jose negali būti. Todėl jei namuose esanti katė nuolat miega vienoje vietoje, jums ten patartina nebūti. Bakterijos, įvairūs parazitai ir virusai puikiai jaučiasi ir dauginasi patogeninėse zonose. Kai kurie gyvuliai, tokie kaip kiaulė, karvė, avis, arklys, ilgą laiką praleidę tinklo linijų susikirtimuose, susirgs. Skruzdės, bitės ir širšės mėgsta kurti savo lizdus pačiose blogiausiose energetinėse vietose. Pvz. skruzdės stato savo būstus tik ten, kur susikerta linijos. Aviliuose, stovinčiuose virš susikirtimų, bitės suneša daugiau medaus. Vištos, antys ir daugelis paukščių nekenčia patogeninių zonų, būdami jose suserga ir dvesia. Todėl kaimuose ant stogų įsirengę lizdus gandrai nuo seno yra laikomi tų namų laimės simboliu.Tuo tarpu Beržas, išdygęs ant "pliuso" ar "minuso", auga kreivas, nesveika, nelygia žieve. Tokioje vietoje blogiau derės ir kai kurie vaismedžiai bei augalai.

        O ką daryti, jeigu jūsų butas toks mažas, kad baldų į "nepavojingą" vietą perstatyti neįmanoma? Žinoma gerinti patalpų energetiką. Pasak I.Jotovo, išeitis labai paprasta: po lova linijų susikirtimo vietoje užtenka padėti patogeninės zonos neutralizatorių. Tai gali būti veidrodis, kanifolija, gintaras, molis, marmuras, Iš augalų - česnakas, svogūnas, papartis, kaštonai... T.p. teko skaityti, kad geopatogeninių srautų poveikį sumažins po lova paklota plastmasinė plėvelė, kurią reikia keisti kas 1-2 savaites, arba kamštinės medžiagos kilimėlis, kuris bus naudingas daug ilgiau. Įvairių neigiamų energetinių srautų poveikį galima neutralizuoti šiuo metu išrastais ir vakaruose plačiai naudojamais energetiniais generatoriais.

        Geopatogeninių zonų, kurias įgudęs žmogus greitai aptiks rankose laikydamas rėmelį, švytuoklę ar kitokį indikatorių, prigimtis mokslininkams kol kas nepakankamai aiški (nors... taip rašo info šaltinis). Tačiau tai, kad jos veikia žmogaus sveikatą (tiesa, tik per ilgą laiką ir tik kaip papildoma kai kurių ligų sąlyga), neabejotina. Daugelyje Vakarų šalių šios žinios naudojamos žemės ūkyje, statant gyvenamuosius namus, t.p šiomis žiniomis naudojais ir liaudies gydytojai.

        Pasirodo, ypač jautrūs žmonės intuityviai vengia miegoti geopatogeninėse zonose, neigiamuose žemės elektromagnetinių spinduliavimų srautuose. Ypač jautrūs yra maži vaikai, kai vaikai, miegodami geopatogeninėse spinduliavimo zonose, susiriečia į kamuolėlį, lovelių kampuose, galima įtarti, kad jie stengiasi išvengti kenksmingo energetinio poveikio. Tėvams reikėtų atkreipti į tai dėmesį ir jeigu taip miega jūsų vaikučiai, kuo greičiausiai pakeiskite lovelės vietą. Būtina atkreipti dėmesį ir į tai, ar vaikai miega neramiai, blaškosi, verkia, šlapinasi. Tai dažniausiai geopatogeninių zonų poveikio padarinys, nors, suprantama, tai gali būti ir sveikatos sutrikimo požymiai.







PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI?

Geriausia mankštintis tuomet, kai iki miego lieka 4-6 val. - pirmą dienos pusę. Vėlai vakare bėgioti ristele nepatariama, nes energijos išteklius papildęs organizmas nėra

PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI? - MIEGAMASIS

Miegamasis turi būti skirtas, kaip ir lova tik miegui ir meilės žaidimams. Rašomajam stalui, kompiuteriui, telefonui, televizoriui jame - ne vieta


 

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?


 

MAISTO, GĖRIMŲ IR TABAKO POVEIKIS MIEGUI

Sotus žmogus lengviau užmiega. Sočiai pavalgius norisi miegoti ir dieną. Staiga sumažėjus kūno svoriui, prasideda nemiga, o padidėjus - gilėja miegas. Tie, kurie laikosi

KOKIŲ PRIEMONIŲ IMTIS IŠTEPUS BALDUS?

Gyvenimas tampa netvarkingas ir jūsų baldai nėra išimtis. Nuo vyno išsiliejimo ant sofos iki vaikų, kurie po žaidimo lauke būna purvini, nuolat kovojame su sudėtingu


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net