Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Ąžuolas - stipri prigimtis. (kovo 21 - pavasario lygiadienis)
   Geros savybės: energingumas, drąsa, stipri valia.
   Neigiamos savybės: noras vadovauti, diplomatijos ir takto stoka, nepastovumas.
   Tinkamas partneris: Skirpstas, Kiparisas, Kedras, Topolis, Bukas, Figmedis, Uosis, Skroblas.
   Sėkmę nešantis akmuo: safyras, deimantas.
   Laimingas skaičius: 1.

        ... ąžuolas yra gražus ir gyvybingas. Jo grožis netrapus. Net moteris-Ąžuolas nereikalauja apsaugos. Ąžuolas dažnai būna fiziškai ir moraliai stiprus partneris. Tvirtumas ir taurumas – svarbiausi ąžuolo bruožai. Sveikata puiki, o tai labai gerai, nes ąžuolas nekenčia ligų, daktarų, vaistų, kraujas jį nervina. Labai drąsus. Bet jo drąsa siejasi su pavojaus žinojimu, jos šaltinis yra ne įžūlume, o išdidume. Kiekvienu atveju ąžuolas pasielgia didvyriškai. Charakterio tvirtumas, neturintis lankstumo, ąžuolui dažnai teikia nemalonumų, brangiai kainuoja. Labai liberalus, gerbia kitų laisvę ir nuomonę. Nepriklausomas, nekenčia bet kokio spaudimo. Draugiškas, vaisingas. Būna “auka meilės iš pirmo žvilgsnio”, bet kiekvieną kartą tiki, kad sutiko meilę visam gyvenimui. Su amžiumi vedybas ima vertinti protingai. Nemėgsta permainų, greičiau yra konservatyvus. Santykiuose su kitais – egocentriškas. Vargas jums, jei jis bus jūsų partneris. Ąžuolo protiniai sugebėjimai konretūs, praktiški. Darbe yra veiklos žmogus, bet ir intuityvus. Ąžuolas yra palaimintas medis, visada ieškokite prieglobsčio jo globėjiškų šakų pavėsyje.

        Tvirtai įaugę į savo aplinką, tačiau į viską žiūri per savo prizmę. Pirmiausia rūpinasi savo reikalais. Kiti juos mažai domina. Turi stiprią valią. Jei ką nors užsibrėžė pasiekti, neatsisakys. Kad pasiektų savo tikslą gali nediplomatiškai, neetiškai pasielgti su kitais. Labai drąsūs ir nori tai demonstruoti aplinkiniams. Geri draugai tiems, kurie pripažįsta jų viršenybę.

        Mėgsta vadovauti ir meilės partneriui. Nepastovūs, dažnai įsimylintys.


FENG SHUI PATARIMAI MIEGAMAJAM

Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame

MUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..


 

TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net