Rodyklė  Pranašiški sapnai - mirtis sapnuose.


        Viena iš priežasčių, kodėl nutariau pasigilinti bei aprašyti šią temą - tai pačios paskutiniu metu sapnuojami sapnai apie mirtį. Be to, ir jūsų prašymai bei klausimai.

        Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos puikiai atsimeni. Tai kažkas bauginančio, ir dažniausiai po tokių sapnų prastai jautiesi ir aišku visa tai kelias dienas slegia...
        Kas tai??? pranašiški, įspėjamieji sapnai??? ar nee? ko gero, į šituos klausimus atsakys tik laikas, tiksliau parodys...

        Kiek pastebėjau ir jūsų emailuose, tai puikiai atsispindi, kad labiausiai gąsdinantys sapnai yra, būtent, apie mirtį. "Iš tiesų mes gyvename nežinomybėje ir vienintelis tikras dalykas, kuris įvyks ateityje, yra tai, kad visi mirsime. Geriausias dalykas, ką galime padaryti - ruoštis jai. Tik mirtis įprasmina gyvenimą" - taip atsakytų, patartų dvasinių mokymų žinovai ir pasekėjai.

        Sapnai susiję su mirtimi, gali būti pranašiški ir įspėti apie mūsų ar draugų, artimųjų mirtį. Arba tiesiog pranašauti gyvenimo pasikeitimus.

        Dauguma sapnų tyrinėtojų įsitikinę, kad sapnuojama sava mirtis pranašauja pasikeitimus, kardinalius pokyčius gyvenime, dvasinę transformaciją, tačiau niekada nereiškia tikros fizinės mirties.
        Taigi, jei susapnavot savo mirtį - greičiausiai jums pavyks išvengti mirties ir, kaip jau minėta, jūsų laukia kardinalūs pasikeitimai arba tiksliau yra pasikeitimų poreikis, kartais gali rodyti, kad gyvenime perdaug rutinos.

   Rodyklė  Laimos patarimas: jei sapne regėjot savo mirtį ir ypač jei sapną lydėjo keistos nuojautos, bloga savijauta - nespjaukit į tai, o įsiklausykit į perspėjimus ir visgi būkite atsargūs.

        "Kartą vienas žmogus susapnavo, tarytum jis stovi balkone, pasirėmęs į turėklą. Ūmai turėklas lūžta, ir jis krenta... Žmogus pabudo išpiltas šalto prakaito, nes jis nuoširdžiai tikėjo sapnais. Rytą jis atidžiai apžiūrėjo balkono turėklą ir rado vieną nulūžusią kniedę, vadinasi, stipriai atsirėmęs į turėklą, iš tikrųjų būtų galėjęs nuvirsti žemyn."
        Pagalvosite stebuklas? ogi visai ne. Tiesiog, kažkada pastebėjo ir užmiršo, o jūsų pasąmonė nee, ji užfiksavo nulūžusią kniedę, kuri galėjo sukelti nelaimę.

        Sapnuoti save mirusį pašarvotą - gali reikšti kokio nors sandorio baigtį, seno gyvenimo pabaigą ir naujų įvykių pradžią.

        Sapnai nėra vien mūsų asmeniniai patyrimai, sapnai, pasirodo yra kolektyviniai, sapnuojame vienas kito sapnus, gyvenimą, lemtį, nes mūsų pasąmonės okeanas bendras.
        Dažnai sapnuose matoma draugų, pažįstamų ar giminių ar tiesiog kitų žmonių mirtis - gali reikšti pvz, nors ir karjeros pabaigą ar tiesiog, kaip minėjau kardinalius pasikeitimus.
        "...kartą susapnavau kad mirė mano geriausia draugė, susiruošiu į laidotuves o jinai nepašarvota, isteriškai klausiu jos mamos kur jinai? kas atsitiko? o jinai paaiškina, kad jos tiesiog nėra ir daugiau nematysim..." žinoma atsikeliu nerami, nuotaika bloga ir pan. Skambinu draugei, ir kaip niekur nieko klausiu kaip gyveni? pakviečiu į svečius. Ir kai ateina, į svečius pasigiria, kad susipažino su užsieniečiu, ir žada susituokti ir išvažiuoti gyventi pas jį ir aišku, kaip jinai sako to dar nieks nežino aš sužinau pati pirmoji, jos planus dėl išvažiavimo - štai ką reiškė sapne jos mirtis - jinai kardinaliai keičia savo gyvenimą.

        Arba, dažna mama sapnuoja, kad jos vaikas nuskendo arba numirė - tai tikrai nieko blogo nežadantis sapnas, jis tik parodo, kad tarp jos ir vaiko kilo konfliktų, nesutarimų, beje kuriuos reikėtų kuo greičiai spresti - norint išvengti, dar didesnių piktumų bei nesutarimų.

        Vokietijos Fraiburgo universiteto parapsichologas Hansas Benderis per dvidešimt metų yra surinkęs daug pranašingų sapnų pavyzdžių.
        Antai viena vokietė, pagimdžiusi kūdikį, po penkiolikos parų susapnavo, kad ji kasa smėlį kažkokiame pliaže, ieškodama savo vaiko kūno. Bėgant metams ji retkarčiais vėl regėdavo tą patį vaizdą. Ir tik po 27 metų sapnas išsipildė. Jos sūnus buvo paimtas į vokiečių armiją ir pasiųstas į Prancūziją. Ten pateko į nelaisvę ir mirė belaisvių stovykloje Atlanto pakrantėje. Sargyba jį palaidojo čia pat, kopose, per kelis šimtus metrų nuo kranto. Vieną dieną motina atvyko ten ieškoti sūnaus kūno...

        Kaip bebūtų, sapnų apie mirtį, nereikia baugintis... pasamonė nori tik mums pranešti, kad esam gyvi, ir kužda mums labiau mylėti ir vertinti gyvenimą, gyventi atviresne širdimi... gyventi prasmingai, neleisti laiko vėjais, siekti savo svajonių... ;)ĮDOMYBĖS - SAPNŲ, MIEGO DIEVAI, DEIVĖS

Fantasas - Jo sritis buvo fantazijos, netikroviški sapnai. Fantasas kaip ir jo brolis Fobertonas įgaudavo įvairių gyvūnų ir padarų formas, tik Fantaso įgautos formos nebu

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos


 

VALGYMO ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Žvaigždės gali patarti net ką valgyti, kaip maitintis teisingai, pagal savo zodiako ženklą... O kaip žinot kur suderinamus, ten ir gera nuotaika. Taigi, valgymo įpročiai!

AISTRA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą gali įdomaus ir dar nežinomo nupasakoti apie žmogų. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas, apie aistrą,


 

SAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..

KOKIAS GĖLES DOVANOTI?

Žmogaus gimimo momentu jo zodiakas pateikia mums visą programą, kaip dažniausiai elgsimės įvairiose gyvenimo situacijose. Taigi, gali patarti ir kokias gėles mėgsta žmonė


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2017 © www.sapnai.net