Rodyklė  Planetų įtaka sapnams


        Pagal Indų religinį kalendorių vadinamą "pančangu", kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia žmogaus gyvenimo sritis. Ir žinant planetų ypatybes, yra lengviau perprasti, kokia informacija užkoduota sapnuose. Taigi, trumpai apie kiekvieną dieną.

        Raviwara – Sekmadienis (iš šeštadienio į sekmadienį), valdomas Saulės - Saulės diena. Meilės, įkvėpimo, kūrybiškumo planeta siunčia šviesius sapnus. Jie gali padėti išsiaiškinti, ko trūksta, kad jaustumėtės laimingesni, kurie žmonės jums teikia džiaugsmo ir kurie linki bloga. Jeigu sekmadienio sapnas gražus, greitai įvyks gerų permainų jūsų gyvenime - gal susipažinsite su įdomiu žmogumi, gal aplankys meilė, o gal susitvarkys pašliję santykiai su mylimuoju. Šviesus sapnas gali reikšti, kad atsiskleis jūsų sugebėjimai, talentas, apie kurį net nenutuokėte. Nemalonūs, slegiantys sekmadienio sapnai gali reikšti, kad artėja ne itin džiaugsmingas gyvenimo etapas. Susimąstykite, galbūt patiriate pernelyg didelę nervinę įtampą, veltui švaistote energiją.

        Somawara – Pirmadienis (iš sekmadienio į pirmadienį), valdomas Mėnulio - Mėnulio diena. Ir tai jau sunki diena, nes jį valdo mėnulis. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį susapnuoti sapnai dažniausiai rodo jūsų emocinę ir psichologinę būseną, gali būti susiję su buities rūpesčiais, atspindėti santykius su artimaisiais. Jei pirmadienio sapnas ilgas ir ryškus, jame matėte vandenį, greičiausiai užgrius galybė namų ruošos darbų. Geriau susapnuoti aiškų, trumpą sapną. Jis reiškia, kad pavyks susikaupti, išvengti sumaišties.

        Mangalwara – Antradienis (iš pirmadienio į antradienį), valdomas Marso - Marso diena. Ši planeta žmogų uždega atkakliai siekti tikslo, kursto dideliems darbams. Todėl antradienio sapnai yra susiję su asmenybės tobulėjimo siekiais. Jie parodys, kiek turime ugnies įgyvendinti troškimus. Marsas - vyriiškoji, karo planeta, todėl antradienį prisisapnavę slegiantys sapnai gali perspėti apie bręstančius konfliktus, skandalus. Jeigu antradienio sapnas ramus, vadinasi, nemalonumai negresia, o jei pasitaikys kliūčių siekiant tikslo - lengvai jas įveiksite. tik nieko neatidėliokite, imkitės kad ir kelių reikalų vienu metu - viskas klostysis kuo puikiausiai.

        Budhawara – Trečiadienis (iš antradienio į trečiadienį), valdomas Merkurijaus - Merkurijaus diena. Ši planeta dažniausiai lemia lengvus, daugiaprasmius, beveik neįsimenančius sapnus. bet jei sapnas buvo ryškus, gerai įsiminė, "šifruodami" jį gausite vertingos informacijos apie draugus, kolegas, šeimos narius. Trečiadienio sapnai neretai praneša apie artėjančius pokyčius gyvenime, tolimas keliones bei svarbius pokalbius. Jei susapnuosite neįdomų sapną su kasdieniškomis sutuacijomis, veikiausiai artimiausiu metu pritrūksite svarbios informacijos, nerasite išeities, nesulauksite pagalbos iš draugų. Gerai yra sapnuoti kelionę, judėjimą - tai simbolizuoja geras permainas.

        Guruwara – Ketvirtadienis (iš trečiadienio į ketvirtadienį), valdomas Jupiterio - Jupiterio diena Ketvirtadienio sapnai susiję darbo reikalais, profesinėmis perspektyvomis. Be to, jie gali nurodyti veiklą, kuri atneš didelį pelną.. "Jupiteriški" sapnai nurodo išeitį iš sunkiausių padėčių, juose galite išvysti žmones, kurie iš tiesų jumis rūpinasi. Ketvirtadienį labai gerai sapnuoti įvairius renginius, šventes, vakarėlius - tai reiškia, kad galite tikėtis didelės sėkmės socialinėje veikloje, karjeros šuolio, viršinininkų, mokytojų ar dėstytojų simpatijų. Jei susapnuosite savo protėvius, gali būti, kad gyvenimas privers tęsti tėvų, senelių pradėtą darbą, išmokti jų profesijos.

        Šukrawara – Penktadienis ((iš ketvirtadienio į penktadienį), valdomas Veneros - Veneros diena. Šią naktį regėti sapnai atspindi jausmus, juk penktadienis - jautriosios Veneros diena. Nuo senų laikų tikima, kad dažniausiai išsispildo penktadienio sapnai. Suprantama, juk to trokštame visa širdimi, tas ir įvyksta. penktadienio sapnų "paveikslai" yra tiesiogiai susiję su žmogaus asmeniniu gyvenimu, kūryba bei materialine padėtimi. Jie gali pasufleruoti, kaip ir kada išsipildys jūsų norai. Jei sapne regite pinigus, - greitu laiku praturtėsite. Ir atvirkščiai - jei sapne ką nors pametate, norite, bet negalite ko nors pasiekti, vadinasi, poreikius teks apriboti. Juodai balti veneros sapnai perspėja, kad norint pasiekti tikslą teks labai sunkiai dirbti.

        Šaniwara – Šeštadienis (iš penktadienio į šeštadienį), valdomas Saturno - Saturno diena. Tai likimo, išbandymų planeta. Saturnas globoja teisingumą, įstatymus, todėl šią naktį regėti sapnai dažniausiai byloja apie taisykles, kurioms privalu paklusti. Neretai jie informuoja apie jūsų idėjų, planų įgyvendinimo galimybes, apie svarbių jums įvykių priežastis bei pasekmes. Jeigu šeštadienio sapnas malonus, spalvingas, vadinasi, visus sumanymus lengvai įgyvendinsite. Jei sapnas niūrus, bespalvis, regite aukštas sienas, kryžius - teks nemažai padirbėti, kad viskas klostytųsi taip, kaip norėtusi. Naktį iš penktadienio į šeštadienį galima daug ką sužinoti apie savo likimą.


 NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..

PRIETARAI - KAIP PRIE LOVOS PALIKTI ŠLEPETES?

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioje sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengv


 

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?

VILIOJIMAS - FLIRTO PASLAPTYS PAGAL ZODIAKĄ

Apskritai žmones perprasti dažnai būna sunku. Tačiau tai nereiškia, kad neįmanoma. Yra toks posakis: pažįstu kaip nuluptą... o ar tikrai? :) Taigi, o ką sako žvaigždės? k


 

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net