Kokių priemonių imtis ištepus baldus?
Gyvenimas tampa netvarkingas ir jūsų baldai nėra išimtis. Nuo vyno išsiliejimo ant sofos iki vaikų, kurie po žaidimo lauke būna purvini, nuolat kovojame su sudėtingu priešininku: dėmėmis ant mūsų baldų. Kad padėtume jums stoti į kovą su baldų valymu, turite būti tam pilnai pasiruošę, todėl išvardijome dažniausiai pasitaikančias dėmes ir kaip jas pašalinti iš baldų.

Išankstinio valymo patarimai, kaip pašalinti dėmes nuo baldų

Prieš pradėdami valymo procesą, būtinai perskaitykite šiuos svarbius patarimus:

Perskaitykite gamintojo valymo instrukcijas. Šiose instrukcijose pateikiama svarbi informacija, kuri gali padėti pašalinti dėmę, netyrinėjant kitų priemonių. Jei jo nesilaikysite, galite panaikinti garantijas ir sugadinti baldus, užuot juos valę.

Pažvelkite į etiketes. Perskaitę žymes ant baldų galite supaprastinti procesą, nes atsakysite į klausimus apie to daikto valymą, pvz., ar medžiaga yra tirpi vandenyje. Paprastai minkštų baldų valymo etiketėje rasite vieną iš keturių raidžių. Štai ką jie reiškia: W – Šią medžiagą galite valyti vandeniu. S - Nėra vandens. Jums reikia nusipirkti specialų valiklį tirpiklio pagrindu. WS – galite naudoti vandens arba tirpiklio pagrindo valiklį. X – turi būti profesionaliai išvalytas. Medžiagą galite tik išsiurbti arba nuvalyti šepečiu.

Prieš pradėdami valyti, išsiurbkite. Taip pašalinamos visi likę trupiniai nuo ankstesnių išsiliejimų ir netvarkos, kad jos nenugrimztų į audinį, kai jį valote. Jei abejojate, išbandykite. Jei nerandate instrukcijų arba nesate tikri, kuris valymo būdas tiks dėmei, pasirinkite paslėptą vietą, kad ją išbandytumėte ir prireikus pakoreguokite metodą.

Kaip pašalinti raudono vyno dėmes nuo baldų?

Vakarėliai vyno trečiadieniui ar ramios naktys namuose kartais sukelia vyno išsiliejimą ant jūsų kilimo ar baldų. Kai taip atsitiks, pasistenkite neįjungti panikos režimo. Greitai atlikite šiuos veiksmus:
• Nuvalykite vietą švariu, sausu rankšluosčiu arba audiniu, kad surinktumėte likusį skystį.
• Nedidelį kiekį gazuoto vandens užpilkite tiesiai ant dėmės.
• Nusausinkite.
• Pakartokite pagal poreikį.
• Sumaišykite 1/4 puodelio kepimo sodos ir 1/8 puodelio vandens, kad susidarytų pasta.
• Užtepkite pastą ant dėmės ir palikite keletą valandų, kol visiškai išdžius.
• Nusiurbkite.

Sviestas ir aliejus

Riebus maistas kenkia ne tik jūsų kūnui, bet ir baldams. Riebios rankos palieka ilgalaikį pėdsaką, jei nežinote, kaip pašalinti dėmę nuo baldų. Norėdami išvalyti riebalų dėmę nuo baldų pabarstykite vietą kukurūzų krakmolu arba kepimo soda ir palikite 15-20 minučių. Nusiurbkite vietą naudodami apmušalų priedą. Tai padeda pašalinti riebalus. Baldų plovimas gali būti varginanti užduoti, tačiau žinant tinkamas priemones ir būdus jas panaikinti nebus labai sudėtinga.LAISVALAIKIS, POMĖGIAI PAGAL ZODIAKĄ

Turbūt žinote, kad kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi savita emocine prigimtimi, ypatybėmis ir poreikiais. Todėl nenuostabu, kad Zodiako ženklas gali turėti įtakos ne ti

KAIP, PRIE KO DERINTI PATALYNĘ?

Paprastai, patalynė derinama prie miegamojo interjero, nors tai nėra kažkokia taisyklė. Puikiai atrodys, bet kokio interjero kambaryje pavyzdžiui: stambiai juostuota..


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

NEMIGA - KAS TAI?

Dažniausiai pasitaiko trys pagrindinės miego problemos: nemiga (kai žmogus būdraudamas negali išsimiegoti); nuolatinis mieguistumas dieną; miego anomalijos (vaikščiojimas


 

SKAIČIŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Skaičiai, svarbūs ne tik realiam gyvenime, sapnuose jie irgi turi didelės reikšmės. Žinoma tai tik, orientyrinės skaičių reikšmės, kiekvienam žmogui susapnuoti skaičiai..

EROTIKA SAPNUOSE

Turbūt dažnas, nors kartą gyvenime sapnavot erotinį sapną. Apskritai nėra vieningos nuomonė, dėl tokių sapnų kilmės. Nors teigiama, kad fizinį artumą dažniausiai sapnuoja


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net