Rodyklė  7 dar negirdėti faktai apie astrologiją7 dar negirdėti faktai apie astrologiją


Vieni žmonės tiki horoskopais, o kiti yra nusiteikę gana skeptiškai. Vis dėlto, statistika rodo, kad ir vieni, ir kiti bent kartais pasidomi, ką jiems žada dienos ar savaitės horoskopas. Astrologija žmonės domisi jau nuo labai senų laikų, ir tai tikrai nekelia nuostabos: juk visada įdomu sužinoti, ar artimiausiu metu mus aplankys sėkmė. Visai nesvarbu, ar šventai tikite horoskopais, ar astrologiją laikote netikru mokslu, jums bus tikrai įdomu sužinoti kelis dar negirdėtus faktus.

Astrologija domisi ir prezidentai

Kaip rašo „The New Yorker“, 1980 m. JAV prezidentas Ronaldas Reiganas prieš beveik kiekvieną svarbų žingsnį ir sprendimą konsultavosi su astrologu. Prezidentas Teodoras Ruzveltas dažnai skaitė horoskopus, o svetainėje netgi turėjo savo gimimo diagramą. Nors statistika rodo, kad net 75 procentai besidominčių astrologija yra moterys, tačiau panašu, kad vyrams ši sritis taip pat kelia smalsumą.

Astrologai numatė pandemiją

Išsipildžiusios prognozės kartais tiesiog atima žadą. Pavyzdžiui, astrologas Panditas Jagannathas Guruji pasakoja, kad 2020 m. prognozavo pasaulinį darbo praradimą ir finansinę krizę. Jis taip pat pabrėžia, jog tuomet numatė, kad daugybė emigrantų bus priversti grįžti į gimtąją Indiją. Kai kuriems savo klientams astrologas taip pat išpranašavo sveikatos problemas.

Tarp pasaulio lyderių – daug Skorpionų

Skorpionas – labai ryžtingas ir nenuilstantis Zodiako ženklas. Akivaizdu, kad šie bruožai pasaulio lyderiams yra labai naudingi. 190 pasaulio lyderių analizė parodė, kad tam tikri Zodiako ženklai labiau linkę užimti vadovaujančias pareigas. Įdomu tai, kad tarp pasaulio lyderių yra daugiausia Skorpionų. Kiti dažnai pasitaikantys Zodiako ženklai – Liūtas ir Šaulys.

Hitlerio gimimo diagrama numatė jo ateitį

Astrologai prognozavo, kad į valdžią iškils kažkas, kas gims 1889 m. balandžio 20 d. Tai buvo Adolfas Hitleris. Įdomu tai, kad šveicarų astrologas Karlas Krafftas numatė, jog kažkas ketina Hilterį nužudyti. Po šio incidento astrologas buvo suimtas, tačiau vėliau jis pripažintas nekaltu.

Astrologija atsirado Babilone

Pirmieji astrologai gyveno 4000 m. pr. Kr. Babilone. Babiloniečiai stebėjo ir fiksavo planetų ir žvaigždžių judėjimą. Jie sukūrė pagrindą graikų ir helenistinei astrologinei praktikai ir dabar turi nemažą įtaką Vakarų astrologijai.

Mėnulis turi įtakos mūsų nuotaikai

Pavyzdžiui, per Mėnulio pilnatį mus dažnai užplūsta liūdesys. Maždaug 400 m. pr. Kr. buvo atlikti pirmieji tyrimai, kurių metu nustatyta, jog dėl nuotaikos ir elgesio pokyčių galima kaltinti Mėnulio trauką.

Jūs turite daugiau nei vieną ženklą

Kiekvienas mūsų turi net tris ženklus. Tai – Saulės, Mėnulio ir Kylantis ženklas. Ką visi jie reiškia? Saulės ženklas yra pagrįstas Saulės padėtimi jūsų gimimo metu. Mėnulio ženklas priklauso nuo to, kokioje padėtyje buvo šis dangaus kūnas, kai jūs gimėte. Na, o Kylantis ženklas priklauso nuo Saulės padėties rytiniame horizonte jūsų gimimo metu. Visų šių ženklų sintezė formuoja jus kaip asmenybę.KAIP ATSIKRATYTI BLOGOS NUOTAIKOS

kaip norėtųsi visada būti gerai nusiteikusiam. Tačiau, pasirodo, kartais "surūgsta" net didžiausi optimistai. Tad, siūlau dirstelti, ką tokiu atveju siūlo žvaigždės, kaip

SUŽINOK - SAVO TOTEMĄ?

Sakoma, jog kiekvienas žmogus turi gyvūną pagalbininką - totemą. Per toteminį gyvūną, kuris padeda atskleisti visa, kas geriausia yra Jūsų charakteryje bei ypač sustiprin


 

PASAULIO LOPŠINĖS (VIDEO)

Lopšinė - tai nedidelės apimties ramios nuotaikos, paprastai vokalinis kūrinys arba tiesiog dainelės kūdikiams raminti arba migdyti, nors visai nieko prieš lopšinę ir aš

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net