Svečiai - taigi, belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėt ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius, žinoma kaip ir visur, taip ir čia pasitaiko ir išimčių, bet jei pasidomėsit, ką apie tai sako žvaigždės, tikrai jūs nieko neprarasit...


        Avinas - vaišių niekuomet neatsisakys. Paprastai jis daug dirba, išeikvoja begalę energijos, todėl pavalgyti tikrai mėgsta. Pradžiuginsite mėsos, žuvies patiekalais su daugybe įvairių padažų ir prieskonių. Avinas mėgsta raudonąjį vyną ir yra tikras smaližius - desertą kaip mat praris. Laukdami Avino vadovaukitės šūkiu - "Svarbiausia daug kalorijų!".

        Jautis - tikrų tikriausias smaguris. Jam bet ko nepakišite. Teks gerokai paplušėti virtuvėje. Jaučiui svarbu ne tik kas padėta ant stalo, bet ir kaip patiekta. Jis tikras astetas. Skoningai padengtas stalas, gražūs ir brangūs indai, puiki draugija, su kuria galima mielai pabendrauti ir išgerti gero vyno - štai kaip įtiksite jaučiui. Nemėgsta aštrių naujoviškų patiekalų. Labai tiks orkaitėje keptas puikus jautienos kepsnys. Saldumynai prie arbatos puodelio irgi pravers.

        Dvyniai - į svečius eina tik pabendrauti ir pasikeisti naujienomis. Laukdami Dvynių, paruoškite lengvų užkandžių, pavyzdžiui, sūrio, salotų, žuvies patiekalų. "Dvynukai" mėgsta saldumynus. Turėtų patikti šokoladas ir pyragaičiai, nuo kurių saldumo "akys ant kaktos lipa". Taip pat riešutai, vaisiai ir vynas. Žodžiu, labai stengtisneverta. Jeigu visą dieną suplukusios plušėsite virtuvėje, norėdamos nustebinti svečią savo keptu pyragu, pagyrimo nesulauksite. Verčiau eikite į parduotuvę ir nupirkite ką nors paprasto.

        Vėžys - mėgsta tradicinius patiekalus. Pasiūlykite įvairių žuvies valgių, silkės, mišrainės. Mėsa, taipogi egzotiškais vaisiais ir daržovėmis jų nesuviliosite.. Geriau pirkite lietuviškus, pavyzdžiui, obuolius, slyvas ir braškes. Vėžiai labai vertina jiems parodytą dėmesį. Jeigu specialiai svečio atėjimo proga iškepsite pyragą, būsite pagirta.

        Liūtas - surenkite jam karališką priėmimą. Skaniai ir sočiai pavalgyti liūtai tikrai mėgsta. Patys būdami dosnūs, to paties tikisi ir iš kitų. Gražiai ir skoningai serviruotas stalas su gausybe įvairių patiekalų iš mėsos, žuvies, grybų ir sūrio juos tikrai sužavės. Nepamirškite saldumynų, ypač didelio karališko torto.

        Mergelė - jokio iškilmingumo ir pompastikos. Geriau nedemonstruokite brangių indų ir įrankių gausybės. Paprastai ir skoningai papuoštas stalas kur kas geriau. Mergelės amžinai laikosi dietų, skaičiuoja kalorijas, derina maisto produktus, taigi nepersistenkite. Paruoškite ką nors paprasto, bet mažai kaloringo, pavyzdžiui, liesos jautienos kepsnį. Pasiūlykite lengvų užkandėlių, salotų, sūrio, vaisių ir sulčių.

        Svarstyklės - labai mėgsta gražią aplinką, išradingai padengtą stalą bei skoningai patiektą maistą. Kas bus lėkštėje - ne taip svarbu. Tik turi gerai ir "skaniai" atrodyti. Svarstykles vaišinkite vaisių salotomis su razinomis, obuoliais ir džiovintomis slyvomis, geru sūriu bei sausu vynu. Svečią pamaloninsite išvirusios geros kavos ir nupirkusios gražiai papuoštą pyragą.

        Skorpionas - svarbiausia parodyti jam dėmesį. Gražiai paserviruokite stalą, įsiteikdamos sakykite, kad dėl jo taip stengiatės. Vakarėlio sėkmė garantuota! Skorpionas mėgsta baltymingą ir įvairų jūros maistą: krevetes, krabus, žuvis. Tik su šaltais patiekalais neišsisuksite. Karšto taip pat prireiks. Ruošdamos jį turėkite galvoje, kad Skorpionui netinka riebus, daug kalorijų turintis maistas. Pagaminkite kokį patiekalą iš liesos mėsos ar žuvies. Su "Maxsimos" tortuku nepralįsite. Taigi pasiraitokite rankoves ir kepkite. Antraip galite ilgam užsitraukti Skorpiono nemalonę.

        Šaulys - bendraujantis ženklas, mėgstantis paplepėti, pasėdėti ir gerai praleisti laiką. O ypač papasakoti apie savo nesibaigiančias keliones ir nuotykius. Šauliui nusibodę nacionaliniai virtuvės patiekalai, todėl paruoškite ką nors egzotiško ir lengvo. Vaisių salotos, egzotiškos užkandėlės, sausainiukai su kokoso drožlėmis, vaflinis tortas ir geras vynas jam tikrai patiks.

        Ožiaragis - valgo ne daug, bet sveiką ir gerą maistą. Jam patinka žuvies patiekalai, valgiai su varške ir saldumynai. Prikepę įvairiausių sausainiukų, nupirkę ledų, šokolado ir vaisių, tikrai neprašausite pro šalį. Tik desertai neturėtų būti saldūs ir koloringi.

        Vandenis - pleputis. Mėgsta taukšti ir valgyti lengvas užkandėles, pavyzdžiui, sūrį, žuvies salotas, taip pat vaisius. Mielai išgers egzotiškų vaisių sulčių ir baltojo sausojo vyno. Jam patinka karšta kava, juodas šokoladas ir "parduotuviniai" saldumynai.

        Žuvys - mėgsta jūros gėrybes: krabus, austres, moliuskus ir lašišinę žuvį. Laukdama tokio svečio, turėsite papurtyti piniginę. Pagaminkite daržovių salotų su ridikėliais, agurkais, špinatais ir pupelėmis. Geras sūris taip pat tiks. Stiprių gėrimų žuvys nemėgsta, nupirkite joms vyno ar šampano, pagaminkite skanaus kokteilio.PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI?

Geriausia mankštintis tuomet, kai iki miego lieka 4-6 val. - pirmą dienos pusę. Vėlai vakare bėgioti ristele nepatariama, nes energijos išteklius papildęs organizmas nėra

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid


 

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

KOKIEMS VERSLAMS YRA REIKALINGOS VERSLO VALDYMO SISTEMOS?

Šiandien sparčiai besikeičianti verslo aplinka ir didėjanti konkurencija skatina įmones ieškoti sprendimų, kurie padėtų siekti kiek įmanoma didesnio efektyvumo įvairiose

RYTINĖ MANKŠTA - LOVOJE :)

Prabudote? Ir neskubėkite keltis. Spėsite :). Eidami miegoti laikrodį prisukite keliomis minutėmis ankščiau, pažadu - tikrai nepasigailėsit :))). Užtruksit tik kelias..


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net