• Liepa - skeptikė. (kovo 11 - 20 ir rugsėjo 13 - 22)
   Geros savybės: neišrankumas, žavesys.
   Neigiamos savybės: nepastovumas, pavydumas.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: akvamarinas, heliotropas, chrizolitas, safyras, sardoniksas.
   Laimingas skaičius: 5, 7.

        ... su amžiumi liepa įgyja vis didesnį pasitikėjimą ir pripažinimą šeimoje ir tarp draugų. Ramiai priima visa, ką gyvenimas jai teikia. Charakteris truputį tingus, patogus, bet apskritai švelnus ir nuolaidus. Darbas, kova, sparta – tai jos priešai. Bet nuolatos svajoja apie pasiturintį gyvenimą, apie tikslus, kurių niekada nepasiekia. Visada jaučiasi truputį nuskriausta, kuo nors nepatenkinta. Nepaisant to, gyvenimas su ja lengvas, malonus, nes liepa sugeba aukotis artimųjų labui. Meilėje retai laiminga. Yra subtili, gabi, bet savo sugebėjimų neišvystys, nes stokoja ištvermės, kai kurios liepos dėl savo verksmingumo tampa juokingos. Tos, kurios suranda giminingą sielą, būna labai ištikimos. Dėmesio: liepa labai pavydi!

        Natūraliai meilūs ir moka šia savybe naudotis. Traukia aplinkinius. Nepastovūs, kupini prieštaravimų, kartais net sunku perprasti. Gali būti linksmi, optimistiški; o po kurio laiko - tylūs, sunerimę, pesimistiški. Ramūs išorėje, nors viduje verda. Kartais jiem pritrūksta valios ir kantrybės. Nekenčia nuobodulio ir sunkiai jo atsikrato, tokiais atvejais juos sunku kuo nors pradžiuginti ir nustebinti.

        Šiek tiek savimylos, mėgsta būti giriami. Sugeba bet kam apsukti galvą. Laimingi jaučiasi tik su dvasiškai artimu žmogumi, kurio panašūs pomėgiai ir poreikiai, kuris dalyvaus visoje veikloje.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net