Mėnulis kiekviename zodiako ženkle būna maždaug apie dvi paras. Keisdamas savo padėtį zodiako ženkle, veikia žmonių, nuotaikas, mintis, seksualumą, net ir vaisingumą, sėkmę versle, sveikatą ir apskritai žmonių veiksmus.
        Čia ir atrasite trumpus paaiškinimus apie Mėnulio padėties zodiako ženkluose įtaką įvairiausioms gyvenimo sritims.
        Šios dienos mėnulio padėtį sužinosit mėnulio kalendoriuje

Mėnulis Vėžyje - savo buveinėje, MĖNULIO karalystėje; Vandens stichijoje.
 •  Emocijos, elgsena.
        Mėnuliui įėjus į Vėžio ženklą, jis karaliauja savo buveinėje, globoja pasąmonę, motinas, gimdyves, kūdikius. Saugo tradicijas, namus, šeimą, vandens telkinius. Žmonės šiuo metu tampa jausmingesni, trokšta šilumos ir artumo, didėja saugumo, švelnumo poreikis. Poelgiai įtakojami jausmų, emocijų, labiau iš pasąmonės, todėl kartais gali būti nelogiški. Geras metas pasirūpinti šeima, namais, tradicijomis, giminės reikalais bei savo buitimi. Emocijose daugiau aikštingumo, kaprizų, polinkio įsižeisti, taigi kartais žmonės, tiesiog tampa irzlesni. Labai sustiprėja kompleksas „aš – auka!” Daug kam kyla noras, pasislėpti nuo visų ir taip pasijausti saugiai. Labai geras metas šeimyniniam gyvenimui, stiprėja intymumo, emocinio artumo, atvirumo poreikis, taigi tai ir suteikite tai vienas kitam. Geras laikas pasidomėti šalies istorija ar dar geriau savo giminės istorija ar nors aplankyti protėvių kapus.
 • Darbas.
        Sėkmingas metas psichologams, pedagogams, turintiems stiprų motinišką globos instinktą, šeimos gydytojams taip prekybininkams reikmenimis moterims, maisto produktais. Taip pat visiems, kurių darbas susijęs su intuicija, emocionalia išraiška. Deja grynai vyriškų profesijų atstovams, nelabai dėkinga mėnulio pozicija. Galimos neblogos nekilnojamojo turto operacijos, tačiau sandėriai dažnai per daug emocionalūs, paremti būgštavimu, įtarumu. Nepatartina pradėti namo statybą, naują verslą. Taip pat neimkite paskolų bei patys nesiskolinkite.
 • Namų darbai.
        Skalbti, ypač delčioje gerai. Delčioje galima plauti langų rėmus, o pačius langus geriau vieną iš šviesos ar šilumos dienų. Netinkamas laikas ruošti maisto atsargas.
 • Sodo darbai.
        Tinka šienauti. Žolę nupjautą jaunatyje - teks surinkti, per delčią - gali nebelikti ką rinkti: žemė žolę pasiima. Sodinti lapines daržoves. Kovoti su kenkėjais. Laistyti tiek daržus, tiek kambarines gėles. Netinka genėti vaismedžius ir krūmus, ypč pavasarį jaunatyje ir per pilnatį.
 • Pirkiniai.
        Geras metas pirkiniams, susijusiems su motinyste, kūdikyste. Rekomenduojama pirkti patogius daiktus buičiai, namams. Tačiau, šiom dienom žmonės ne tokie išlaidūs, tiksliau labiau išrankūs, ilgiau renkasi, ieško kol galiausiai pirkimas atidedamas ateičiai.
 • Šventės.
        Šiuo metu kvieskite į svečius reikalingus ir svarbius jums žmones, ruoškite įvairius vakarėlius bei pobūvius - jie šauniai pavyks. Netinkamas laikas sužadėtuvėms, vestuvėms, persikėlimams į kitus namus.
 • Meilė.
        Šiomis dienoms žmonės pasižymi ypač dideliu švelnumu, būna labiau globojiški, jausmai šiandien švelnūs, bet nedrąsūs. Santykiuose reikia atsargumo – skubėjimas, vulgarumas, net mažutis grubumas gali viską sugadinti. Tolesnė santykių eiga yra per daug kaprizinga, jautri ir paslaptinga, kad būtų prognozuojama.
 • Vaikai.
        Vaikai tokiomis dienomis ypač laukia jautrumo, švelnumo, nori jaustis saugiai. Bet kokį barimą, kritiką priims perdėm jautriai ir skausmingai. Jiems būtina jausti, kad turi šeimą, tėvus, kurie sutaria, tad būkite kartu. Vaikas turi sukaupti pozityvų šeimyninio gyvenimo patyrimą. Jeigu nejaučia dėmesio – galimos isterijos, kaprizai. Prašykite jaukiai sutvarkyti namus, virtuvę, mokykite kulinarijos, rankdarbių, siuvimo, berniukus – meistrauti namuose. Duokite galimybę vaikui pasirūpinti Jumis arba naminiais gyvūnėliais, gėlėmis. Pavyzdžiui, paprašykite, kad sušukuotų Jums plaukus ar barzdą, nublizgintų batus, nueitų į parduotuvę, išvestų šunį, pasirūpintų seneliais. Svarbu, kad vaikas jaustų, jog jis – taip pat globėjas, kuriam smagu turėti namus bei šeimą.
 • Sveikata.
        Jūsų sveikata šiandien ypač priklauso nuo nuotaikų, aplinkinių reakcijos į Jus. Jautrus skrandis, inkstai, kepenys, nervų sistema, limfinė sistema, moterims - krūtys. Todėl šiomis dienomis verta pasirūpinti šių organų profilaktika, nevarginti, neapkrauti. Reikia kuo daugiau skysčių, nes sausas maistas ypač kenks skrandžiui. Paūmėja opos. Galima gydyti stuburą, kaulus, sąnarius, dantis, odą. Puikiai tiks druską ar šlakus iš organizmo padedančios šalinti procedūros.
 • Grožis.
        Netinkamas laikas plaukų plovimui ir kirpimui. Nenaudinga degintis saulėje ir naudotis soliariumais. Vandens procedūros tik būtinai kūno švarai palaikyti. Galima gydyti sergančią odą, spuoguotą bei inkštiruotą.
 • Mityba.
        Angliavandenių dienos. Poveikis - nervų sistemai. Norisi įvairių miltinių patiekalų arba jų vengiama. Viskas priklauso nuo jūsų sveikatos stovio. Jei turite atsvorį, venkite angliavandenių būtent šiomis dienomis. Rekomenduojama daugiau valgyti daržovių ir vaisių, tai teigiamai veiks virškinimo sistemą.
 • Pavojus.
        Išduoti savo paslaptis ne tiems žmonėms.KOKIEMS VERSLAMS YRA REIKALINGOS VERSLO VALDYMO SISTEMOS?

Šiandien sparčiai besikeičianti verslo aplinka ir didėjanti konkurencija skatina įmones ieškoti sprendimų, kurie padėtų siekti kiek įmanoma didesnio efektyvumo įvairiose

PROFESIONALUS GYDOMASIS MASAŽAS - KODĖL JIS YRA SVARBUS JŪSŲ SVEIKATAI?

Šiandien vis daugiau profesijų reikalauja dirbti sėdimą darbą. Tačiau yra ir tokių profesijų, kurios neapsieina be sunkios įrangos nešiojimo. Dėl visos šios veiklos mūsų


 

PATARIMAI, KAIP SERVIRUOTI GIMTADIENIO STALĄ

Ar norite surengti gimtadienio vakarėlį namuose šeimai ir draugams? Tada turėtumėte gerai pasiruošti. Nepamirškite iš anksto pasikviesti svečių ir suplanuoti gimtadienio

MIEGĄ GERINANTYS MAISTO PRODUKTAI - SŪRIS

Anglijos ir Italijos mokslininkų komanda teigia suradusi išeitį nemigos kamuojamiems žmonėms. Vietoj migdomųjų piliulių jie siūlo vakarienei suvalgyti gabalėlį sūrio


 

PLANETŲ ĮTAKA SAPNAMS

Pagal Indų religinį kalendorių, kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia žmogaus gyvenimo sriti

7 DAR NEGIRDĖTI FAKTAI APIE ASTROLOGIJĄ

Visai nesvarbu, ar šventai tikite horoskopais, ar astrologiją laikote netikru mokslu, jums bus tikrai įdomu sužinoti kelis dar negirdėtus faktus..


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net