Rodyklė  Ar kada įsivaizdavote gyvenimą be lovos?


        Tad, ar įsivaizdavot kada nors? :))) Joje žmogus praleidžia trečdalį savo gyvenimo: čia jis ilsisi, miega, sapnuoja, pasisemia jėgų naujai mokslo bei darbo dienai, čia mylisi, pradeda vaikus ir deja, dažniausiai, baigia gyvenimą... Taigi, gerai pagalvojus, juk tikrai verta, turėti ypač gerą lovą, atitinkančią norus ir miegojimo įpročius. Ar pagalvojot, kokios lovos jums reikia? Patogios? Ilgaamžės? Jei, taip, vadinasi suprantate, kad svarbu teisingai pasirinkti tai, kuo tenka naudotis nuolat.

        Galime labai ilgai miegoti, tačiau kaskart keltis nepailsėję. Miego trukmė - jokiu būdu ne vienintelis energijos atstatymo rodiklis, daug svarbiau - miego kokybė. Jei rytą atsikeliame pavargę - kokia bus mūsų diena? Psichologai, tiriantys darbo santykius, nustatė, kad apie 60 procentų konfliktų darbe įvyksta rytais nuo 9 iki 12 val. O tai, kaip spėjama, gali nulemti ir nevykęs poilsis naktį. Kai žmonės neišsimiega, dėl stresų, pergyvenimų jie linkę kaltinti save, bet ne lovą.

        Pasirodo, net yra žmonių, kurie nusivylę lovomis ir miega ant grindų.

        Nors apskritai, kadangi butai, pas dažną, nėra dideli bei erdvūs, tokio kambario, kaip miegamasis, daugelis iš vis atsisakę. Kaip sako mano Teta :))) "Tai miręs kambarys". Nors iš tikrųjų jie gyvena trijų kambarių bute. Ir iš pradžių kai nusipirko, ir kai pusbroliukas buvo mažiukas, kaip teta sako: "buvo taip, kaip pas mūsų tėvus: vaiko kambarys, miegamasis bei svetainė". Bet, kaip pasakojo: "vieną syk, netikėtai užgriuvo 6 draugės. Buvo tikras košmaras. Sūnus ruošė pamokas savo kambarį, vyras su kaimynais gėrė alų ir žiūrėjo krepšinį!" Taigi, tetai su draugėm teko sėdėti virtuvėje. Nors aišku buvo linksma ir nė viena, kaip pasakojo, blogai nesijautė, nesmagu širdyje, buvo tik tetai. Ir kai visi išėjo, tiesiog sakė tiesiog apsižliumbė atsisėdusi ant savo miegamojo lovos. Ir kadangi jos vyras supratingas, kartais :), lova buvo parduota savaitės bėgyje :). Dabar jos vietoje, stovi sofa-lova. Ir tokio kambario, kaip miegamasis, pas juos, nėra.

        Nors iš tikrųjų, toks atskiras kambarys, skirtas tik poilsiui, miegui ir dar kai kam... yra būtinas kiekvienuose namuose, bet... dažniausiai tai retenybė, ypač butuose.PRIETARAI - KAIP PRIE LOVOS PALIKTI ŠLEPETES?

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioje sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengv

MEDAUS NAUDA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi.. užsiminus svetainėje apie arbatas, turbūt būtina užsiminti ir apie medų :) Tad, Medaus nauda kiekvienam zodiako ženklo atstovui


 

TALENTAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogutis yra apdovanotas gabumais ar kažkokiais talentais. Taigi, sužinokite, ką Jums padovanoja žvaigždės gimimo dieną :)

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..


 

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net