Rodyklė  Ar kada įsivaizdavote gyvenimą be lovos?


        Tad, ar įsivaizdavot kada nors? :))) Joje žmogus praleidžia trečdalį savo gyvenimo: čia jis ilsisi, miega, sapnuoja, pasisemia jėgų naujai mokslo bei darbo dienai, čia mylisi, pradeda vaikus ir deja, dažniausiai, baigia gyvenimą... Taigi, gerai pagalvojus, juk tikrai verta, turėti ypač gerą lovą, atitinkančią norus ir miegojimo įpročius. Ar pagalvojot, kokios lovos jums reikia? Patogios? Ilgaamžės? Jei, taip, vadinasi suprantate, kad svarbu teisingai pasirinkti tai, kuo tenka naudotis nuolat.

        Galime labai ilgai miegoti, tačiau kaskart keltis nepailsėję. Miego trukmė - jokiu būdu ne vienintelis energijos atstatymo rodiklis, daug svarbiau - miego kokybė. Jei rytą atsikeliame pavargę - kokia bus mūsų diena? Psichologai, tiriantys darbo santykius, nustatė, kad apie 60 procentų konfliktų darbe įvyksta rytais nuo 9 iki 12 val. O tai, kaip spėjama, gali nulemti ir nevykęs poilsis naktį. Kai žmonės neišsimiega, dėl stresų, pergyvenimų jie linkę kaltinti save, bet ne lovą.

        Pasirodo, net yra žmonių, kurie nusivylę lovomis ir miega ant grindų.

        Nors apskritai, kadangi butai, pas dažną, nėra dideli bei erdvūs, tokio kambario, kaip miegamasis, daugelis iš vis atsisakę. Kaip sako mano Teta :))) "Tai miręs kambarys". Nors iš tikrųjų jie gyvena trijų kambarių bute. Ir iš pradžių kai nusipirko, ir kai pusbroliukas buvo mažiukas, kaip teta sako: "buvo taip, kaip pas mūsų tėvus: vaiko kambarys, miegamasis bei svetainė". Bet, kaip pasakojo: "vieną syk, netikėtai užgriuvo 6 draugės. Buvo tikras košmaras. Sūnus ruošė pamokas savo kambarį, vyras su kaimynais gėrė alų ir žiūrėjo krepšinį!" Taigi, tetai su draugėm teko sėdėti virtuvėje. Nors aišku buvo linksma ir nė viena, kaip pasakojo, blogai nesijautė, nesmagu širdyje, buvo tik tetai. Ir kai visi išėjo, tiesiog sakė tiesiog apsižliumbė atsisėdusi ant savo miegamojo lovos. Ir kadangi jos vyras supratingas, kartais :), lova buvo parduota savaitės bėgyje :). Dabar jos vietoje, stovi sofa-lova. Ir tokio kambario, kaip miegamasis, pas juos, nėra.

        Nors iš tikrųjų, toks atskiras kambarys, skirtas tik poilsiui, miegui ir dar kai kam... yra būtinas kiekvienuose namuose, bet... dažniausiai tai retenybė, ypač butuose.PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..

SVEČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėti ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius :)


 

ATOSTOGOS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Atostogos :) Taigi, jei dar nežinote, kur geriausia praleisti atostogas, tuomet pasikliaukite astrologija, turėtute neprašauti ;). Tad, labai trumpai - ką pataria žvaigžd

SUŽINOK - KOKIA SPALVA TAU SĖKMINGA?

Sakoma, kad ateidamas žmogus, atsineša ir savo spalvą. Tai spalva pagal zodiaką. Pagal idėja tai turėtų būti jūsų mėgstamiausia spalva, nes būtent ji geriausiai tinkanti


 

PRANAŠIŠKI SAPNAI - KAS TAI?

Paprastai sapnai yra nenuoseklūs, absurdiški, kupini keisčiausių permainų, šuolių nuo gaidžio prie asilo ir t.t. Tuo tarpu pranašiški sapnai visuomet būna labai konkretūs

NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net