Rodyklė  Įdomybės - skaitiniai Kaip išsirinkti tinkamiausias spalvas?


        Renkantis naują drabužį ar kosmetiką pirmiausiai pagalvojate apie spalvas? Jos turi žmogui tikti, bet nepatartina nuolat dėvėti tos pačios spalvos drabužius. Mados žinovai kas sezoną rekomenduoja vis kitokius madingų spalvų derinius. Svarbiausia išsirinkti tinkamiausius.

        Spalvas rinkitės atsižvelgdami į Jūsų išvaizdą, asmenybę ir amžių. Drabužių spalva gali žmogų sendinti ar jauninti, veidui suteikti spindesio ar nuovargio požymius, liekninti ar išryškinti apvalutes formas, paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus.

        Tinkama spalva gali netgi pagerinti nuotaiką.

        Kai žinote savo spalvą, galite kurti spalvų derinius su tais atspalviais ir tonais, kurie dera su jūsų spalva.

        Atkreipkite dėmesį – koks Jūsų odos atspalvis. Tamsesnio gymio žmonėms nereikia būti pernelyg išrankiems, kadangi jiems tinka daugelis spalvų ir atspalvių. Jei odos tonas gelsvas, venkite geltonos spalvos makiažo ir drabužių. Skaisčios, blyškios odos savininkams yra sudėtingiau: reikia rimčiau atsižvelgti į akių ir plaukų spalvas, nes jos labiau išryškėja.

        Apkūnūs žmonės dažnai renkasi tamsias spalvas, tačiau jiems vertėtų atkreipti dėmesį į šiltas, pastelines spalvas ir atspalvius.

        Šviesūs, šalti atspalviai (pvz. žydri, žalsvi) optiškai paryškina figūros apvalumus.

        Raudona spalva suteikia pasitikėjimo.

        Jei plaukai yra šviesūs rinkitės arbūzinę raudoną. Jei tamsūs plaukai ir tamsios akys turėtumėte dėvėti ryškiai raudonos ar rubino spalvos drabužius.

        Ryški rožinė ir ciklameno spalva dera tamsaus odos atspalvio žmonėms, o blyškios odos savininkams švelniai rožinė spalva.

        Violetinė - paslaptinga spalva. Tamsiaplaukės nuostabiai atrodys dėvėdamos sodrios violetinės spalvos drabužį, ši spalva dera su daugeliu kitų. Pvz. violetinės spalvos deriniai su žalia (Laimo citrinos žalumo), šviesiai mėlyna.

        Mėlyna - neutrali spalva, puikus pasirinkimas kasdieniniams drabužiams. Ši spalva dera bet kokio amžiaus ir išvaizdos žmogui. Nors mėlyna ir balta spalvos kartu dera, dėvėdami tokį derinuką, galite atrodyti kaip su uniforma.

        Žalia - gamtos spalva, turi raminantį poveikį, tad rinkitės žalią spalvą jei esate susirūpinę, neramūs. Šilti žalios spalvos atspalviai gaivina veidą, natūralią jo spalvą. Rudaplaukėms tinka visi žali atspalviai, o žalias jūros ir pipirmėtės atspalvis nuostabiai tinka šviesios veido odos savininkams.

        Geltona ir orandžinė - vasaros spalvos - gražiai išryškina įdegusią odą. Dera prie rudų plaukų, tačiau turinčioms pilkus plaukus šių spalvų geriau vengti. Šias spalvas yra pakankamai sunku suderinti su odos atspalviais, rekomenduojama nepadauginti šių spalvų. Galite rinktis nevienspalvius drabužius, o su geltonos ir orandžinės spalvos raštais, motyvais.
ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..

KUR STATYTI LOVĄ? PAGAL FENG SHUI

Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Tačiau, fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą


 

KAIP KOVOTI SU KRIZE PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi, kaip kovoti su krize? Kodėl gi neįsiklausius į astrologų rekomendacijas kiekvienam ženklui? Gal būtent žvaigždės bus tos, kurios padės išgyventi sunkmetį patiriant

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas

TRUMPA APIE PAGALVES

Pasirodo, netinkama pagalvė tampa kūno priešu :) Po sunkios darbo dienos daugeliui mieliausias daiktas - minkšta pagalvė. Bet medikai perspėja: pagalvė lemia daugiau nei


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net