Rodyklė  Įdomybės - skaitiniai Pagrindinės spalvų derinimo taisyklės


        Kad atrodytum stilingai miestietiškai, o ne kičiškai miesčioniškai, turėtum žinoti pagrindines spalvų derinimo taisykles. Juk ryškios spalvos – tai iššūkis, noras atkreipti į save dėmesį. Taigi tegul tave varsto tik susižavėjimo, o ne nuostabos kupini žvilgsniai.

        Geriau mažiau, nei per daug! Dabar madingos sodrios spalvos, tačiau tikrai ne kiekviena moteris moka dėvėti ryškius drabužius. Perteklius – tai neginčijamai didesnė blogybė, nei pilkas neišraiškingumas.

        Ką sako veidrodis? Ryški detalė padės atkreipti į save dėmesį, išskirs iš minios. Taigi jei šiuo metu atrodai ne per geriausiai, esi pavargusi ir išsekusi, turėk omeny: tavo ryškiai raudona striukė tik dar labiau pabrėš tavo dabartinę būseną.

        Pabrėžk formą, o ne beformiškumą. Pagrindinė spalvos užduotis – suteikti ryškesnių štrichų parinktam įvaizdžiui. Jei tavo įvaizdis šiuo metu „joks“, t.y. plaukai sušukuoti bet kaip, esi nepasidažiusi, rūbus pasirinkai atsitiktinai, bet koks ryškus aksesuaras tik dar labiau pabrėš tavop įvaizdžio stygių. Tuo tarpu griežtą dalykinį kostiumėlį tas pats aksesuaras gali atgaivinti tiesiog neatpažįstamai. Tiesa, jei renkiesi ką nors ryškaus, prie dalykinio kostiumėlio užteks vienos detalės – pavyzdžiui, auskarų arba karolių, o ne viso rinkinio.

        Iškomplektuok komplektą. Papuošalų rinkiniai, kuriuos sudaro keletas vienetų (pavyzdžiui, auskarai, žiedas ir pakabukas) tinka tik vakariniams drabužiams, ir tai ne viesada. Jei nori rengtis ryškius rūbus, vėlgi rinkis tik vieną kurį nors papuošalą.

        Ryškus solo. Kasdieniam įvaizdžiui stilistai taip pat rekomenduoja rinktis tik vieną ryškų daiktą. Pavyzdžiui, nepatartina rinktis vienos spalvos rankinę ir batelius, jei ta spalva ryški. Nieko blogo, jei bateliai derinami prie šalikėlio ar pirštinių. Bet ir tai geriau viena ryški detalė, nei keletas.

        Ryškus duetas. Jei nori pasirinkti keletą ryškių daiktų vienu metu, rinkis vienos spalvinės gamos. Pavyzdžiui, alyvinės spalvos pėdkelnes ir purpurinio atspalvio batelius. Viena spalva organiškai pereina į kitą ir kojos vis dėlto atrodo ne suskaidytos ir padalintos, o vientisos ir ilgos.

        Slėpynės su spalva. Dar viena stilistų naudojama gudrybė – paslėpti ryškia spalvą. Tai itin efektyvu. Pavyzdžiui, ant citrinos geltonumo marškinėlių apsirenk ramaus atspalvio švarkelį, taip, kad matytųsi tik nedidelis lopinėlis ryškios marškinėlių spalvos – ir to pakaks norint akiai patraukti.

        Spalva prieš siluetą. Ir dar viena taisyklė. Kuo ryškesnė rūbo ar papuošalo spalva – tuo paprastesni turėtų būti jo kontūrai. Štai kodėl ryškus sijonas su kišenėmis ir gausybe raukinių atrodys beviltiškai, o tiesaus kirpimo suknelė be jokių detalių – pritrenkiamai elegantiškai.


KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..

PIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo


 

ĮDOMYBĖS - KIEK MIEGA GYVŪNAI?

Vieni didžiausių miegalių yra rudieji šikšnosparniai - per dieną jiems reikia maždaug 19,5 val. miego. Bet, pasirodo rekordas visgi priklauso gyvačių vienai rūšiai kuri,

SAPNAI, PRANAŠAUJANTYS LIGAS

Jei kasnakt sapne atsiduriate stotyje ir grumdotės skubančių ir nerimaujančių žmonių minioje, nespėjote į traukinį arba matote audringą, besikėsinančią jus pasiglemžti..


 

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

POŽIŪRIS Į KAVĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Natūralu, kad kiekvienas mėgsta skirtingos rūšies kavą - espresso, late, kapučino, paprastą juodą ir t.t. Pasirodo, šį pasirinkimą gali lemti ir Zodiako ženklas


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net