Rodyklė  Įdomybės - skaitiniai. Saldūs kvapai - mieli sapnai.


        Taigi, ar daro įtaką sapnams - kvapas miegamajame? Pasirodo, taip... norint susapnuoti saldesnius, mielesnius sapnus - prieš miegą pasikvepinkite.

        Sapnų tyrinėtojas Michaelis Schredlis tvirtina: kuo malonesnis kvapas supa miegantįjį, tuo gražesni jo sapnai. Nors aišku 100 % niekas jums ne teiks, kad kvepalai gali išstumti iš miegamojo košmarus...

        Buvo atliktas ekspermentas, tyrimo metu 15 moterų tris kartus buvo žadinamos per miego fazę, kurios metu paprastai sapnuojama.

        Prieš pat pažadindami, tyrinėtojai miegančioms moterims dešimt sekundžių prie nosies palaikydavo įvairiausių kvapų: dvokiančio vandenilio sulfido, rožėmis kvepiančio feniletilamino ir neutralaus oro.

        Dešimt iš 15 pažadintų moterų prisiminė, ką sapnavo. Ir vertino sapnus teigiamai, jeigu turėjo galimybę įkvėpti malonaus kvapo.

        Kaip kvapai veikia vyrų sapnus, deja tai tyrinėtojai neskelbia...

        Ir iš garsenybių pasaulio: kažkur kažkada teko skaityti, kad aktorė Marilyn Monroe eidavo miegoti, pasikvepinusi šlakeliu garsiųjų kvepalų "Chanel Nr.5"


TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

PASAULIO LOPŠINĖS (VIDEO)

Lopšinė - tai nedidelės apimties ramios nuotaikos, paprastai vokalinis kūrinys arba tiesiog dainelės kūdikiams raminti arba migdyti, nors visai nieko prieš lopšinę ir aš


 

EROTIKA SAPNUOSE

Turbūt dažnas, nors kartą gyvenime sapnavot erotinį sapną. Apskritai nėra vieningos nuomonė, dėl tokių sapnų kilmės. Nors teigiama, kad fizinį artumą dažniausiai sapnuoja

ĮDOMYBĖS.. KAIP MIEGA GYVŪNAI?

Užmigdamas ruonis iš lėto leidžiasi į dugną (galva į viršų, o uodega žemyn). Palietęs jį, ten pamiega ~penketą minučių, paskui taip pat iš lėto kyla aukštyn. Kai..


 

PATARIMAI DIENOS PRADŽIAI :)

Jei visgi, mankštintis ryte labai tingisi - pasirąžykite. Yra manoma, kad jei pasirąžysite 5 minutes, Jūsų organizmas bus pasiruošęs dienos pradžiai. Atpalaiduokite kojų

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net